معترضین از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کنند تا در روز رستاخیز به واشنگتن برگردد جهان

[ad_1]

هزاران معترض که پرچم Stop Theft را در دست داشتند ، که در 5 مه در واشنگتن دی سی کشیده شده بود ، یک روز قبل از تأیید کنگره آمریکا پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در انتخابات سال 2020. آنها از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا حمایت می کنند که امروز نیز ادامه دارد. که پیروزی انتخابات او به سرقت رفته است.

“من فقط می خواهم اثبات را ببینم. منظورم این است که فکر می کنم این چیزی است که آقای ترامپ می خواهد. او می تواند همه نتایج را ، هرچه که باشد بپذیرد ، اما شواهد را به ما نشان دهد و با این وجود هیچ کس تمایلی به این کار نشان نداده است. ”
معترضین حامی رئیس جمهور ترامپ در روز قضاوت به واشنگتن بازگشتند - عکس 1

طرفداران رئیس جمهور ترامپ به واشنگتن بازگشتند.

موریل بوثر ، شهردار واشنگتن دی سی ، از ساکنان پایتخت خواست که از مراجعه به CBD خودداری کنند ، مگر اینکه قبل از اعتراض گسترده برنامه ریزی شده کاملا ضروری باشد.

در 5 مه ، پس از پیش بینی رئیس پلیس واشنگتن که بسیاری از تجمع های آینده می تواند بسیار بزرگتر از تجمع های نوامبر و 20 دسامبر باشد ، بسیاری از شرکت های نزدیک کاخ سفید مجبور شدند خانه های خود را بازسازی کنند.

حتی هنگامی که صدها نفر از اعضای پسران مغرور ادعا می کنند “شوونیست غربی” هستند و طرفداران ترامپ در معرض خطر درگیری هستند ، احتمال جنگ و هرج و مرج بیشتر وجود دارد. به کسانی که مخالفت می کنند.

معترضین حامی رئیس جمهور ترامپ در روز داوری به واشنگتن دی سی بازگشتند - عکس 2

خطر درگیری و درگیری در خیابانهای واشنگتن در تاریخ 6 ژوئن در حال افزایش است.

این بار گزارش شده است که اعضای پسران مغرور برای پیوستن به صف معترضین در آنتیفا ، گروه چپ ضد فاشیست و نژادپرست ، لباس های مشکی می پوشند.
پلیس در واشنگتن روز چهارشنبه رهبر گروه پسران مغرور را به دلیل تخریب اموال پس از سوزاندن پرچم Black Lives ، که گمان می رود از یک کلیسای تاریخی رنگارنگ گرفته شده است ، دستگیر کرد. طبق گفته پلیس ، رهبر پسران مغرور هنگام دستگیری “دو کارتریج بزرگ” داشت.

بیش از 10 سناتور جمهوری خواه وجود دارد که قصد دارند پیروزی آقای بایدن را در جلسه پارلمان 6 ژوئن به چالش بکشند.

در همین حال ، آقای ترامپ به دروغ گفتن ادامه داد و شخصاً در توییتر ادعا کرد که “معاون رئیس جمهور حق دارد از رأی دهندگان با تقلب انتخاب شود.”
مشاوران مایک پنس معاون رئیس جمهور تأیید کرده اند که وی در روند نظرسنجی 6 ژوئن دخالت نخواهد کرد و وظیفه خود را به درستی انجام خواهد داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *