معترضین به كاپیتول قصد “ربودن نمایندگان مجلس” را دارند؟ | جهان

[ad_1]

وزارت دادگستری با آژانس های مستقر در حمله 6 ژوئن از جمله وزارت دفاع ، وزارت امنیت داخلی و وزارت کشور هماهنگی خواهد کرد.

پلیس کاپیتول در حال حاضر تحت کنترل شدید قرار دارد زیرا آمادگی کافی برای پاسخگویی به شرایط را ندارد.

معترضین به كاپیتول قصد

برخی از پلیس کاپیتول با معترضان بسیار دوستانه قلمداد می شدند.

در فیلم های ضبط شده ، حتی برخی از افسران پلیس با معترضان بسیار دوستانه نشان دادند. حتی یک افسر پلیس هنگام ورود به ساختمان با معترضین سلفی می گرفت.

همچنین اجرای قانون در حال بررسی است زیرا بسیاری از اعضا رفتار مشکوک و عدم آموزش دارند. برخی از مظنونان دستگیر شده گفتند که هنگام ورود به پایتخت ، توسط یک افسر پلیس مورد استقبال و در آغوش گرفتن آنها قرار گرفت.

در یک مورد دیگر ، دادستان گفت که یک افسر پلیس با 25 معترض در ساختمان سنا درگیر شد. این پلیس مجبور شد یک بلندگو از معترضین قرض بگیرد تا از آنها بخواهد که آنجا را ترک کنند.

معترضین به كاپیتول قصد

امروز معترضین که به شورش در کپیتول 6.1 می پردازند.

وزارت دادگستری ایالات متحده در حال تحقیق است پس از اینکه چندین روزنامه گزارش دادند دفتر اف بی آی در ویرجینیا بیلبوردهایی را هشدار داده است که به افراط گرایانی که روز گذشته قبل از حادثه برای ارتکاب خشونت و ارتکاب جنایت به واشنگتن می روند ، هشدار داده است. حمله کاپیتول اتفاق افتاد.

به گفته یک منبع ناشناس دیگر ، این خبر به طور گسترده ای برای مجریان قانون پخش شده است ، اما اعتقاد بر این است که این بولتن منبع مواد اولیه است ، به این معنی که به درستی توسط FBI یا بازرسان دولتی تأیید نشده است. گرفتن

ادعای فوق توسط دادستان در دادگاه آقای جیکوب چانسلی در شهر ققنوس ، آریزونا در 14 ژانویه در دادگاه مطرح شد. این ادعا بعداً توسط دادستان دیگری از سابقه حذف شد.

معترضین به كاپیتول قصد

جیکوب چانسلی ، نظریه پرداز توطئه QAnon در آریزونا ، پس از آشوب روز جمعه در کاپیتول دستگیر شد.

در همان روز ، دادستان موقت مایکل شروین در مورد ادعاهای قتل محتاط بود و گفت هیچ مدرک مستقیمی از این حادثه وجود ندارد. از 15 ژانویه ، شروین گفت که دفتر او تحقیق در مورد بیش از 275 نفر را که در شورش های پارلمان شرکت داشتند آغاز کرده است.

از طرف دیگر ، اداره تحقیقات فدرال (FBI) در حال بررسی احتمال توطئه معترضان برای ربودن نمایندگان کنگره است هنگامی که یکی از دستگیرشدگان طنابی را برای بستن دستان و اسپری فلفل به همراه داشت. .

معترضین به كاپیتول قصد

قبل از تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، امنیت واشنگتن (آمریکا) کاملاً کنترل می شد.

واشنگتن و شهرهای ایالات متحده در حال حاضر قبل از روی کار آمدن رئیس جمهور جو بایدن رئیس جمهور منتخب امنیت را تقویت می کنند. مقامات هشدار دادند که بسیاری از اعتراضات مسلحانه در واشنگتن و 50 کشور دیگر برنامه ریزی شده است. تهدید امنیتی هنوز قبل از روی کار آمدن آقای بایدن وجود دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *