مناسب بودن خاک را برای 64 محصول مانند درختان میوه و سبزیجات میوه به طور هم زمان بررسی کنید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] اداره توسعه روستایی اعلام کرده است که سیستم اطلاعات خاک را بهبود بخشیده است به طوری که می توان بطور همزمان میزان مناسب بودن خاک 64 محصول را بررسی کرد.

کلاس مناسب بودن خاک یک محصول به طبقه بندی خاک در چهار سطح از جمله مکان مطلوب ، مکان مناسب ، مکان احتمالی و سایت تولید سطح پایین با توجه به عوامل خاک مانند خاک ، سطح زهکشی و محتوای شن و عوامل محیطی اشاره دارد. .

در همین حال ، کشاورزان در کلیک و مقایسه محصولات یکی یکی برای یافتن محصول مناسب برای زمین من از طریق خاک مشکل داشتند.

به همین دلیل ، هنگامی که مصرف کننده بدون تصمیم گیری در مورد محصول به جستجوی اطلاعات می پردازد ، مدت طولانی طول می کشد تا بهترین محصول را پیدا کند و مقایسه محصول مناسب دشوار است.

یک ویژگی به پیشرفت های Soil Toram اضافه شده است ، بنابراین می توانید با یک کلیک با یک کلیک مناسب بودن خاک 64 محصول را بررسی کنید و معیارهای منطقه صحیح را به صورت رنگی نشان می دهید تا کاربران بتوانند به راحتی آنها را تشخیص دهند.

برای بررسی مناسب بودن خاک محصولات ، Soil Toram را باز کنید ، نقشه Soil Map را وارد کنید ، دسته ای را که می خواهید بررسی کنید وارد کنید و از فهرست بالا اطلاعات خاک را کلیک کنید.

64 محصول شامل 10 نوع درخت میوه مانند سیب و گلابی ، 10 نوع سبزیجات میوه ای مانند هندوانه و خربزه ، 10 نوع سبزیجات برگ دار (سبزیجات برگ ساقه) ، 7 نوع گیاه دارویی ، 6 نوع غلات ، 6 نوع گیاه سبزیجات ریشه ای (سبزیجات ریشه ای) ، فسفر این یک محصول اساسی است که شامل 2 سبزیجات سخت (پوسته های ساقه) ، 4 روغن و چربی ، 3 عدد لوبیا (لوبیا) ، 3 عدد سبزیجات وحشی و 2 عدد کاغذ (سیب زمینی) است.

اداره توسعه روستایی اعلام کرد که انتظار می رود بهبود خاک به عنوان فرصتی برای گسترش کشاورزی دیجیتال از طریق استفاده از داده های بزرگ در مورد کشاورزی باشد.

علاوه بر این ، آن برنامه دارد تا تعیین مناسب بودن خاک برای محصولات غیر از 64 محصول در حال حاضر ارائه شده را گسترش دهد.

اداره کودهای خاک ، اداره توسعه روستایی ، گفت: “با بهبود خاک ، هر کسی می تواند به راحتی محصولات مناسب زمین من را بررسی کند و برای کشاورزان با تجربه کمی کشاورزی انتخاب محصولات بسیار مفید خواهد بود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *