منبع ذخیره تحت تأثیر اخبار استفاده از کارت اهدای خون که در حین خدمت واریز شده است تحت تأثیر قرار می گیرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] ستوان ذخیره که در یانگ خدمت می کند ، پس از شنیدن این خبر که اهدای خون که در مرکز پزشکی سابق خود در مرکز پزشکی یانگونگ-گان واریز کرده بود به تازگی برای بیماران مبتلا به سرطان لوزالمعده در یانگ مورد استفاده قرار گرفت ، نمونه شد. هر ساله به یانگ گون خون اهدا کنید.

قهرمان داستان جو سانگ ها (بوچونگ سی ، گیونگی-دو) ستوان ذخیره ای است که از نوامبر 2013 تا ژوئن 2016 در یک واحد نظامی در دونگ مئون ، یانگگو-گون خدمت می کرد.

عصر روز هجدهم ، چو داستانی را در صفحه اصلی یانگ-گون در “آرزو می کنم رئیس ستاد” ارسال کرد.

محتوای اصلی پست آقای چو به شرح زیر است.

“وقتی برای اولین بار به یانگ آمدم ، تعصب داشتم زیرا فقط در اینترنت در معرض داستانهای منفی قرار گرفتم ، اما در حالی که زندگی می کردم ، شهری بود که از نظر فرهنگ ، امکانات ورزشی ، رستوران های مختلف و مناظر طبیعی از جذابیت کافی برخوردار بود.

وی در حالی که در یانگگو زندگی می کرد ، به دلیل دلبستگی به منطقه و بهره مندی از مزایای مختلفی که در یانگگو-گان داشت ، سپاسگزار بود و در طول خدمت ، 50 برگ بورس تحصیلی و کمک های مالی به اهدای خون یانگوک اهدا کرد.

پس از ترخیص ، علاقه و عشق من به یانگو-گون به طور طبیعی سرد شد ، اما در ژوئیه سال گذشته ، یک بیمار مبتلا به سرطان لوزالمعده در یانگو ، که از لی گو ران (که در حال حاضر مسئول ارتقا health سلامت یکپارچه است ، خون پس از پرداخت هزینه) خون اهدا کرده بود برای داروی پیشگیری) در یانگو به من اطلاع دادند که از آن برای استفاده می شود.

بیش از 3 سال این کمک مالی را به یاد می آوردم ، از این رو بسیار سپاسگزار بودم که او به من گفت از کجا استفاده کنم اما علاقه و علاقه به یانگ گو ، که با ارسال آب سیب به عنوان هدیه خنک شده بود ، دوباره زنده شد.

در نتیجه ، آقای چو ، یک اهداکننده مشتاق خون که هنوز 20 بار در سال خون اهدا می کند ، به عنوان بخشی از علاقه و تعهد خود به یانگ گو ، گواهینامه اهدای خون را که هر ساله با Yang-gun جمع می شود ، واریز می کند و او را شهروند افتخاری نظامی یانگ گون و سفیر روابط عمومی در یان گو. همانطور که خود اعلام می کنم ، “عشق به یانگ” را ابراز خواهم کرد.

و مانند آقای لی که عشق سرد یانگ را دوباره برافروخت ، یک مقام دولتی نیز وجود خواهد داشت که با هزینه شخصی تخصص های محلی را می فرستد و من فکر می کنم او سفیر واقعی یانگ است.

و من 23 گواهی خون اضافی برای Yang-gun واریز می کنم. “

مطالب بالا محتوای اصلی مقاله جو است که در وب سایت Yanggu-gun منتشر شده است.

گونسو جو این موک گفت: “من می خواهم از آقای سانگ ها آنس برای عشقش تشکر کنم و یان گو را فراموش نکنم ، و همچنین لی گیو ران را تحسین کردم که با هزینه شخصی به من هدیه داد و فراموش نکرد برای کسانی که نیت خیر کرده اند “من تمام تلاشم را می کنم تا افرادی که یانگ را دوست دارند بتوانند آن را به عنوان” شهر دوم خود “ببینند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *