منطقه Heungseon در Uijeongbu ایجاد یک دهکده امن را تشویق می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Uijeongbu City Hungsong مرکز رفاه اداری (مدیر Paeng Jae-nyeo ، مدیر Gwonyeok-dong) بودجه 200 میلیون درآمد امسال را برای پیشبرد مجموع 7 پروژه (3 مکان در Suseong-dong ، 3 مکان در Heungseon) سرمایه گذاری کرده است. دونگ و مقام اول در نوکیانگ-دونگ) در سال 2021. او گفت که وجود دارد.

از ژوئن سال گذشته ، ساکنان محلی برای انتخاب پیش نویس بودجه ساکنان برای مشارکت پس از بحث و گفتگو در کمیته بودجه برای مشارکت ساکنان شهر Uijeongbu ، توسط بودجه ساکنان پیشنهاد و نهایی شده اند.

پیش نویس بودجه مشارکت ساکنان برای سال 2021 ، که توسط وزارت مجوز و ایمنی در منطقه هونگونگ تبلیغ شده است ، تعمیرات جاده ای (170 میلیون وون) است ، از جمله 684-13 ، Yeongseong-dong و 5 لات ، تعمیرات جاده (40 میلیون به دست آمده) حدود 365 نوکیانگ دونگ و غیره خدمات طراحی دقیق انجام می شود ، ساخت و ساز در ماه مارس آغاز می شود و در ماه ژوئن پایان می یابد. پروژه برای رفع ناراحتی ساکنان در اسرع وقت تکمیل می شود.

پائنگ جائه نئو ، رئیس منطقه هونگ سئون ، گفت: “ما از طریق مشارکت و ارتباطات ایجاد یک دهکده امن را ترویج خواهیم داد و به منظور جمع آوری بازخورد از مناطق مختلف برای پیشبرد پروژه ادامه خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *