موانگ گونگ مراسمی را برای ارائه پروژه “پروژه جدید حمایت از کمک های مالی مسکن” برگزار کرد

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] یک زوج سالخورده که در ماه اوت سال گذشته به دلیل بارندگی شدید خانه خود را از دست دادند با کمک جامعه محلی به خانه بازگشتند.

Muan-gun در تاریخ 21th اعلام کرد که ساخت خانه جدید سالمندان در Daejeon-ri ، Daejeon-myeon را به پایان رسانده است ، که از طریق “پروژه پشتیبانی جدید خانه سازگار” تبلیغ شده و مراسم معرفی را برگزار کرده است.

پروژه حمایت از مسکن پروژه ای است که از ساخت خانه برای گروه های آسیب پذیر که از فاجعه های مختلف رنج می برند و پیر شدن مسکن پشتیبانی می کند.

در این ساخت و ساز ، وضعیت زندگی یک زوج مسن (84 ساله) که در یک پناهگاه موقت در یک پناهگاه جدید به دلیل بارندگی شدید زندگی می کردند ، از طریق رئیس Nook-cheon Daishi 1 منتقل شد و انجمن به اشتراک گذاری عشق در جئونام از طریق مرکز رفاه اجتماعی شهرستان موان ، که با درخواست برای یک مسابقه اعطای رقابتی سازمان یافته توسط رفاه اجتماعی به دست آمد.

در مجموع 40 میلیون وون در هزینه های ساخت و ساز سرمایه گذاری شد و 20 میلیون وون توسط انجمن به اشتراک گذاری عشق و صندوق رفاه اجتماعی جئونام تأمین شد.

پروانه ساخت با کار داوطلبانه رایگان توسط معمار جئونگ-جین جئونگ واقع در ساختمان ارائه شده است و کار ساخت با اهدای استعدادهایی از اعضای وزارت عشق به اشتراک گذاری که در صنعت ساختمان مشارکت دارند می تواند به پایان برسد.

مراسم جابجایی پس از اتمام ساخت و ساز و بیش از 20 نفر از جمله تفنگدار کیم سان گان ، کیم دا هیون ، رئیس شورای شهرستان موان ، کیم سانگ گون ، دبیر کل جامعه رفاه اجتماعی در جئونام چست برگزار شد. ، لی هو سئونگ ، مدیر مرکز رفاه اجتماعی شهرستان موان و هوانگ این سئوپ ، رئیس انجمن عشق و عضویت.

مراسم جابجایی به سادگی و با احترام به مقررات پیشگیری از COVID-19 ، با تهیه عکس های بزرگداشت و حمایت مالی انجام شد.

سالخورده یونگ مو گفت: “به دلیل باران شدید ، ریزش خانه بسیار ناامیدکننده بود ، اما افراد زیادی به ما کمک کردند و ما توانستیم امید خود را بدست آوریم.”

رئیس هوانگ این سئوپ گفت: “ما کمک های مالی را به مدت ده ساعت با اعضا جمع کردیم و تحویل دادیم تا پس از شنیدن وضعیت سالخوردگان بتوانیم خانه های جدید بسازیم. ما در نظر داریم امسال فعالیت های مختلف داوطلبانه را برای همسایگان نیازمند انجام دهیم. “

گونسو کیم سان گفت: “من می خواهم از سازمان ها ، سازمان ها و حامیان مالی فردی که ما را در مراسم معارفه کمک کردند ، تشکر کنم.”

در همین حال ، صندوق کره ای جامعه Jeonnam سال گذشته 530 میلیون هزینه مسکن به 14 خانوار در Jeollanam-do تأمین کرد و قصد دارد امسال این پروژه را تبلیغ کند و خواستار حضور فعال آنها در کمپین Hope Sharing 2021 شد که تا پایان ادامه دارد. ژانویه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *