موزه هنر ججو تصمیم به لغو دومین دوسالانه ججو 2020 گرفته است

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] موزه هنر ججو اعلام کرده است که به دلیل ادامه توزیع کرونا 19 در داخل و خارج از کشور و عدم انعکاس بودجه دوساله ، تصمیم به لغو دومین جینال ججو 2020 گرفته است که به عنوان یک رویداد بین المللی برنامه ریزی شده است.

دومین دوسالانه ججو قرار بود در ماه مه سال 2021 با حضور 70 نویسنده از 20 کشور با موضوع “هامان بزرگ ، بی شمار و بی شمار” برگزار شود.

دومین دوسالانه در ججو ، که در آوریل سال 2020 به دلیل گسترش کرونا 19 در سراسر جهان به حالت تعلیق درآمد ، تلاش های مستمر از جمله جمع آوری نظرات مختلف در مورد این رویداد را انجام می دهد.

با این حال ، در زمینه گسترش مستمر کرونا 19 در سراسر جهان ، تصمیم گرفته شد که رویدادهای بین المللی را نمی توان با خیال راحت برگزار کرد.

موزه هنر جژو قصد دارد با انجام تفاهم از نویسندگان ، مدیران هنری و سایر افرادی که مجبور به شرکت در تصمیم لغو دوسالانه بودند ، برای نهایی سازی و پیگیری از طریق بحث و گفتگوهای مداوم ، هر آنچه را که ممکن است انجام دهد.

لی نا یون ، مدیر موزه هنر ججو ، گفت: “ما از همه کسانی که علاقه و پشتیبانی زیادی به دوسالانه ججو ارسال کرده اند ، خواستار درک و همکاری هستیم و سعی خواهیم کرد سایر موارد مربوط به دوسالانه را تکمیل کنیم. به زودی. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *