موزیکال “باغ قرمز” ، بلیط 1 باز

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] همزمان با افتتاح بلیط مقدماتی در روز دوازدهم ، موزیکال محبوب “باغ قرمز” ، که تمام صندلی های فروخته شده را ضبط کرده است ، اولین بلیط را افتتاح می کند.

نمایش موزیکال “باغ قرمز” که با اعلام افتتاحیه سه سال پس از نمایش در سال 2018 توجهات را به خود جلب کرد ، در طول اکران خود با میانگین سهم 96٪ و سهم پرداخت شده 91٪ ، حمایت گسترده مخاطبان را به خود جلب کرد. این یک اثر خوش ساخت است که به عنوان بهترین اثر در این رده انتخاب شده است و به دلیل کار برجسته و تجاری بودن شناخته شده است.

باغ سرخ اقتباسی از رمان ایوان تورگنیف است ، اولین عشق ، سه نویسنده بزرگ روسی که اولین بار در اروپا محبوبیت یافتند ، و غربی ترین نویسنده روسیه به حساب می آید. بر اساس سبک و فرهنگ بالا ، از او انتقاد شده است که با ظرافت ابراز هیجان و علاقه عشق را از طریق خطوط شاعرانه و زیبا ، با بهره گیری از ویژگی های اثر اصلی ، که عاشقانه بیانگر حساسیت “عشق” است ، یعنی احساس انسانی است .

به طور خاص ، موسیقی “Gimdrely Composer” ، که به عنوان بهترین موسیقی خلاق ، کلاسیک و زیبا رتبه بندی شده است ، با استفاده از اشکال مختلف عشق بین سه زن و مرد ، نه تنها مخاطبان موجود است. مخاطبان بسیار بالقوه ای که منتظر موسیقی او هستند هیجان انگیز است.

بازیگر نقش اول پارک Un-seok ، که به شدت در نمایش های موزیکال “Rimbaud” ، “Excite Me” و “Go with the Wind” بازی می کند و بازیگر Sang-Yon Sang-Yon ، که به شدت در نمایش های موزیکال “Dracula” ، “Werther” بازی می کند و “منشأ” شر داروین یانگ ، نمایش موزیکال “امید” ، بازیگر کیم سونگ تاک در “بازگشت” و “آخرین اظهارات” با ویکتور ، نمایش موزیکال “دکتر ژیواگو” ، “آیدا” ، نمایش “جانسون ، ببرها” و ماهی “،” کتابی درباره بازگشت به نوشتن: پانزده سال بعد از آن دروس اضافی “بازیگر لی یونگ هوا ، بازیگران چوی می سو از نمایش های موزیکال” رابین “،” نیجینسکی “و” لا لومیر “و همچنین جدید نسل جئون هه جو صداپیشه های “جینا” بودند که جذابیتی مهلک دارد.

“ایوان” ، پسری که در اولین عشق خود احساس شادی و رنج عشق را داشت ، با گوش دادن به بازیگران جو هیون وو ، کواک دا این و جونگ جی تو از نمایش “بگذار من در “”

تیم های خلاق درجه یک در کره ، از جمله کارگردان Sun Jae-joon ، مدیر موسیقی Kim Gil-rio و طراح رقص Hong Yu-seon ، در نمایش “جو ، ببرها و ماهی ها” ، “کتاب های دو طرفه: یک ساعت اضافی پس از آن” بازی می کنند پانزده سال ، “موزیکال” لارومی. این توسط Bellamus از Air تولید شده است. “

تو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *