موسسه تحقیقاتی اینچئون IDI Urban Studies Volume 18 را منتشر می کند ، یک مجله دانشگاهی در مورد زنان و شهرها

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] موسسه تحقیقات اینچئون (مدیر لی یونگ سیک) اخیراً مجموعه مقالات دانشگاهی ، تحقیقات شهری IDI ، جلد 18 را منتشر کرده است.

Urban IDI Urban Research 』مجموعه ای از پایان نامه های دانشگاهی است که توسط موسسه اینچئون منتشر شده است تا با انتشار نتایج تحقیقات در همه زمینه های تحقیقات شهری در داخل و خارج از کشور ، از جمله اینچئون ، به توسعه تحقیقات سیاست شهری کمک کند. در نوامبر سال 2020 ، توسط بنیاد تحقیقات ملی کره به عنوان سایتی در لیست KCI انتخاب شد.

این جلد 18 پوندی در مجموع از دو “مقاله برنامه ریزی شده” درباره “زنان و شهر” ، در مجموع هفت “مقاله عمومی” و “بررسی کتاب” تشکیل شده است.

اولین پایان نامه در پایان نامه برنامه ریزی استرس مسکن خانواده های تک والدی پس از COVID-19 توسط کیم سونگی (استاد املاک و مستغلات ، دانشگاه ملی کانگ وون) و لی هان نا (محقق ارشد ، گروه استرالیا) بود. Housing ، دانشگاه ملی Canguon ، Ph.D. و به دنبال راهنمایی برای پشتیبانی نوع باشید. این بدان معنی است که حمایت از مسکن عمومی باید نیازهای مسکن در چرخه زندگی را منعکس کند و نه یک روش واحد حمایت بر اساس استانداردهای درآمد. در ایجاد یک طرح پشتیبانی مسکن محلی در در آینده ، قابل درک است که باید با در نظر گرفتن تنش های مختلف مسکن برای هر ویژگی از خانوارها و با در نظر گرفتن تأثیر سیاست ، تأثیر سیاست افزایش یابد. نیازهای مسکن مربوط را در نظر بگیرید.

پایان نامه دوم “مطالعه خصوصیات مسکن زنان سرپرست خانوار” توسط کیم سئونگ جو (استاد مدیریت دارایی املاک و مستغلات ، دانشگاه گیونگی) است. تاکنون ، مطالعات روی زنان با سرپرستی خانوارهای زن در کره به فقر اقتصادی زنان پرداخته است. در میان فقر اقتصادی زنان سرپرست خانوار ، فقر مسکن باید با اهمیت ویژه ای درمان شود و هر مشخصه باید در زمانی مشخص شود که نسبت ها و علل زنان سرپرست خانوار به طرق مختلف تغییر می کند. پیامدهای سیاست های مسکن برای زنان سرپرست خانوار عبارتند از: تقسیم سیاست های مسکن تقسیم شده با توجه به ویژگی های زنان سرپرست خانوار ، اقدامات امنیتی مسکن مانند استودیوها ، پشتیبانی ویژه برای تهیه خانه برای سرپرستان خانوار با درصد پایین خانوارهای شخصی و دارایی مسکن بزرگسالان سرپرست خانوار متعلق به خود آنها. آنچه لازم است سیاست مسکن است که وی از آن استفاده می کند

“پایان نامه عمومی” شامل ▶ کیم یونگ گوک (عضو م theسسه معماری و تحقیقات فضایی) “ارزیابی ارزش اقتصادی پروژه های پارک محور برای احیای محله فراگیر” و ▶ کیم یونگ سونگ (محقق پژوهشی ، موسسه مطالعات کار کره) و سلامت نظامی) “کارگران در عصر سرمایه داری سکوی” ▶ ، ▶ 「دستیابی به هویت فرهنگی شهر با حفظ میراث فرهنگی و منظر با حفظ میراث فرهنگی و منظر: تمرکز بر ZPPAUP و AVAP」 ، y subsid یارانه محلی توسط Jae-Yong Park (دفتر تحلیلی خدمات پزشکی استانی Gyeonggi) تجزیه و تحلیل وضعیت واقعی بودجه بر روی آمار: تمرکز بر روی پرونده یارانه های محلی خصوصی در استان Gyeonggi (2015 ~ 2018) 」، ▶「 تأثیر سیاست و پیامدهای آن اعلامیه مربوط به عدم تمرکز مالیاتی اداره Moon Jae-in در مورد درآمد اینچئون 」، u یو دو هو (Ph. (محقق دعوت مسئول تحقیق ما) “بررسی ترکیب فاکتورها و جهت سیاست های مراقبت از جامعه: با تمرکز بر موارد مراقبت از جامعه برای افراد مسن و کودکان”.

در راستای هدف برنامه ریزی شده این موضوع ، بررسی کتاب توسط کارولین کریادو پرز ، روزنامه نگار و فمینیست انگلیسی ، در “زنان نامرئی: چگونه داده های مغرضانه نیمی از جهان را پاک می کند” در “یافتن افراد نامرئی” است. متهم. این کتاب ثابت می کند که چگونه این جهان ، طراحی شده توسط مردان ، بر اساس بیش از 1330 آمار معتبر ، زنان را که نیمی از جمعیت آن هستند ، مستثنی می کند. این کتاب توسط Young Hwa Choi ، همکار پژوهشی در بخش تحقیقات اجتماعی شهر اینچئون ، که همچنین مدیر برنامه ریزی برای این شماره از زنان و شهرها است ، بررسی شد.

عنوان از جلد 19 که در سال 2021 منتشر شد به 『Study Urban changed تغییر می یابد و محققان علاقه مند به تحقیقات شهری از جمله اینچئون می توانند هر زمان بخواهند پایان نامه ای درباره” مطالعات شهری ”ارسال کنند. تاریخ انتشار جلد 19 تا 30 ژوئن و آخرین مهلت ارسال 30 آوریل است. در این میان ، اخیراً “سیستم ارسال آنلاین رساله ها و بررسی ها” معرفی شده است که امکان مدیریت کارآمد پایان نامه ها و بررسی ها را فراهم می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *