موفق باشید ، یک ماسک خوب به ارکستر سمفونیک سئول اهدا کنید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] روز دوشنبه ، اول فوریه ، ساعت 16:00 در انستیتوی بین المللی توسعه فرهنگی (مدیر عامل شرکت ایمسیلویا) واقع در ایلسان ، گویانگ سی ، گیونگی دو ، رئیس جمهور پیلسیک جانگ از خوشبختی ماسک بسیار خوبی را به مدیر Imsilvia از ارکستر سمفونیک سئول.

در این روز ، نمایندگان دو سازمان متعهد شدند سازمانی بسازند که از طریق همکاری متقابل به جامعه کمک کند.

شرکت خوشبختی واقعاً خوب یک شرکت متوسط ​​است که گیره های انگشت و همچنین ماسک های خانگی عالی را در کره تولید و توزیع می کند.

مدیر Imsilvia در ارکستر سمفونیک سئول ، واقع در Seocho-dong در سال 2019 ، کار خود را آغاز کرد و رهبران اعضای آن را هدایت می کند ، و از زمان تحلیف او نه تنها برای توافق نامه های مشترک با سازمان های عالی ، بلکه همچنین برای داوطلب کردن با اعضا نیز فعالیت کرده است.

در این روز ، ارکستر سمفونیک خوشبختی در سئول و سپاه داوطلبین بین المللی آنجلیک (رئیس جمهور افتخاری سونگهای) با رضایت مشترک در این مراسم شرکت کردند. در وسط صندلی مراسمی برگزار خواهد شد.

پورتال نیوز (مدیر عامل Tae-Moon Choi) ، Asia A (مدیر عامل شرکت Seung-Jae Lee) ، Beauty & Fashion (مدیر عامل Tae-hoo Kim) ، Gangnam Consumer Journal (مدیر عامل شرکت Eun-jung Kim) و Monthly Culture (مدیر عامل شرکت So-Hyun Choi) ) همراه با پشتیبانی مطبوعات بودند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.