مکانی برای کسب مهارت های آکادمیک! مرکز یادگیری مادام العمر Samcheok GED از 19 ژانویه آغاز به کار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز آموزش مادام العمر در شهر سامچئوک از 19 ژانویه کلاس هایی را برای آزمون صلاحیت آموزش متوسطه و متوسطه برای شهروندانی که فرصت تحصیل در سن مدرسه را از دست داده اند برگزار می کند.

هرکسی که مایل به کسب آموزش آکادمیک است می تواند دوره را بصورت رایگان بگذراند و کسانی که مایل به گذراندن دوره هستند می توانند برای مشاوره با برنامه درسی و تکمیل فرم تقاضا به مرکز آموزش مادام العمر (یا تلفن) مراجعه کنند. کاربرد.

هر دو کلاس شامل آزمون تشخیص دبیرستان و آزمون تشخیص آموزش عالی ، هر روز سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 6:30 بعد از ظهر تا 21:30 ، 3 ساعت در هفته ، 3 ساعت در هفته تا آگوست برگزار می شود. با توجه به شرایط ، کلاس به گروه های کوچک 3 نفره تقسیم می شود. امتحانات در ماه های آوریل و آگوست برگزار می شود.

مرکز یادگیری مادام العمر Samčeok از سال 2009 در کلاس GED فعالیت می کند و تا سال گذشته در مجموع 337 دانش آموز (30 دانش آموز دبستان ، 136 دانش آموز دبیرستان و 171 دانش آموز دبیرستان) به دنیا آورده است. در حال تاسیس است.

یک مقام مسئول از شهر سامچئوک گفت: ما در نظر داریم از شهروندان پشتیبانی کنیم تا بتوانند با ادامه دوره های سواد آموزی بزرگسالان و امتحانات ، آموزش خود را از طریق یادگیری مادام العمر تکمیل کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *