میراث فرهنگی شهر اینچئون راه اندازی شد ، یک سرویس مشاهده زنده که رو در رو نیست

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] اینچئون متروپولیتن سیتی اعلام کرد که مفهوم جدیدی از یک سرویس مشاهده غیر حضوری با استفاده از میراث فرهنگی اینچئون سیتی را ارائه می دهد.

شروع با نمایشگاه “الیزابت کلیدها” کره قدیمی “در باشگاه” Jemulpo “(تعریف شده توسط ارزش فرهنگی فرهنگی شهر 17 پوند) ، که اولین مکان سیاست استفاده از میراث فرهنگی شهر اینچئون و یک فضای داستان نمادین برای افتتاح مستقل بندر است ، هر سه شنبه تا جمعه از ساعت 10:00 تا 11:00 دو رزرو لازم است.

کل زندگی روزمره ما با سیستم بعد از تاج سازگار است و افراد می خواهند بدون اتصال به آنها متصل شوند ، امنیت را در اولویت قرار دهند و به دنبال محتوایی باشند که حتی برای یک لحظه اضطراب را کاهش دهد.

روند بهره مندی از محتوای میراث فرهنگی نیز دستخوش تغییر و تحولات چشمگیری است و تقریباً همه جشنواره ها ، موزه ها ، گالری های هنری و میراث فرهنگی گام های سریعی را برای پاسخگویی به دوران دست نخورده برمی دارند.

بر این اساس ، شهر اینچئون در حال راه اندازی مفهوم جدیدی برای سرویس زنده غیر حضوری (Untect Jemulpo Club) است. علاوه بر فضای سه بعدی 360 درجه ، عکس ها ، فیلم ها و مواد متنی ، یک دانشیار حرفه ای (راهنما که نمایشگاه را توضیح می دهد) در زمان واقعی روی صفحه ظاهر می شود و توضیحات مستقیم از نمایشگاه و فضا را ارائه می دهد ، بنابراین شما فقط می توانید آن را احساس کنید در طول تور در محل. می توانید نشاط موجود را در همه جا احساس کنید ، مانند خانه ، محل کار یا خیابان ، جایی که تلفن همراه یا رایانه در آن وجود دارد.

می توان گفت که این مفهومی است که از سرویس موجود متمایز است و از “بازدید فقط” تا “بازدید از خدماتی که در اطراف انجام می شود ، نشان می دهد و با هم اطلاع رسانی می کند” گسترش یافته است.

مین سوک بائک ، رئیس میراث فرهنگی ، گفت: “ما قصد داریم با گسترش خدمات تور زنده با مفهوم جدید ، با شروع از باشگاه جمولپو ، به یک سرویس برای ارزشهای فرهنگی ملموس با استفاده فعال از DB DB ، به دوره کشف نشده پاسخ دهیم. برای میراث فرهنگی ، “من گفتم.

علاوه بر این ، بازدید کنندگان از سرویس نمایش زنده غیر حضوری بسته های ویژه ای مانند کارت پستال و کارت پستال Old Korea الیزابت کیز را دریافت می کنند که در حال حاضر برای اطلاع رسانی در حال پردازش هستند. برای تولد دوباره باشگاه جمولپو که اخیراً بازسازی شده است به عنوان فضایی برای بازآفرینی ارزش تاریخی. میتوانی ببینی.

الیزابت کیز کره قدیم در حال حاضر به عنوان نمایشگاه ویژه و بصورت آنلاین و آفلاین در حال نمایش است و 40 قطعه از الیزابت کیت ، هنرمند بریتانیایی را انتخاب کرده است که در زمان استعمار ژاپن آثار زیادی بر اساس مناظر و چهره های کره ای بر جای گذاشته است. از طریق آن قابل مشاهده است و پیش نمایش VR نیز امکان پذیر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *