میرجان شهر با “4 پروژه شارژ بزرگ” اقتصاد محلی را “تنفس” می کند و با کرونا 19 از بحران عبور می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] شهردار ملیانگ ایل هو روز 5 اعلام کرد که با تهیه “دومین اقدام ویژه برای تثبیت معیشت مردم و احیای مجدد اقتصاد محلی” برای مشاغل کوچک و شهروندانی که از تاج طولانی 19 رنج می برند ، احیای اقتصاد محلی را در پیش گرفته است.

از طریق این اقدام متقابل ویژه ، شهر میرجان “چهار پروژه شارژ مجدد” △ امید به شارژ مجدد برای مشاغل کوچک شارژ مجدد حیات برای حمایت از شرکت ها اخلاقیات کشاورزان △ شارژ مجدد خوشبختی شهروندان بر اساس ایجاد یک سیاست اقتصادی پایدار برای حمایت از سیاست و شبکه ایمنی شهروندان در پاسخ به تاج 19 انجام دهید.

-ما اقدامات حمایتی از صاحبان مشاغل کوچک را از طریق طرحی تقویت خواهیم کرد تا امید افراد تجار کوچک را پر کنیم.

با تقسیم Gyeongsangnam-do (50٪) و Miryang-si (50٪) ، یک صندوق کمک به فاجعه 1 میلیون KRW در اختیار گردشگران و کارگران اتوبوسرانی است که از کمکهای دولت برای حوادث اضطراری مستثنی هستند و 500،000 برای هنرمندان فرهنگی کسب می شود و کارمندان تاکسی شرکتی.

از سال گذشته ، حمایت از صندوق های توسعه مشاغل کوچک از 5 میلیارد بوی بد به 7 میلیارد بوی بد افزایش یافته است و بهره برای یک سال در نظر گرفته شده است. پروژه های بهبود فضای کسب و کار کوچک از 154 میلیون وون در 77 مکان به 454 میلیون وون در 227 مکان افزایش خواهد یافت.

از سوی دیگر ، از اواخر ماه گذشته ، هر ماه حدود 10 هزار نفر ، از جمله 32 بخش در دفتر شهردار میریان ، 19 نهاد عمومی و 12 شرکت ، در تحویل رستوران کوچک “امید به ناهار” با مقیاس حدود 80 میلیون ماه. علاوه بر این ، در راستای افزایش عرضه مواد غذایی ، از هزینه خرید 150 میلیون وون برای ظروف بسته بندی در 500 مکان و 150 میلیون به دست آمده برای گواهی های پرداخت ضایعات مواد غذایی (چیپس) در 2000 مکان پشتیبانی خواهیم کرد.

برای تشویق مصرف در بازارها و کوچه های سنتی ، یک رویداد پرداخت پیش بینی شده است ، که در آن یک گواهی هدیه 5000 وون برای خریدهای 50،000 وون یا بیشتر پرداخت می شود.

– شرکت های راکد را با پشتیبانی شرکتی به همراه پروژه های احیا خالص کنید.

پشتیبانی از میزان ماندگاری ثانویه وام برای مشاغل کوچک و متوسط ​​تا 4٪. امسال ، برای دستیابی به بازده مصرف ، پشتیبانی اضافی هنگام خرید محصولات در سایت های تجاری واقع در ساختمان ارائه خواهد شد.

پشتیبانی از شرکت های کوچک و متوسط ​​در مشکلات تجاری ، مانند پشتیبانی 80٪ هزینه های استفاده از خدمات تدارکات خارج از کشور توسط اداره پست با پشتیبانی از هزینه های صادرات لجستیک برای تولید کنندگان کوچک و متوسط ​​و افزایش حمایت از درصد کارمزد تضمین اعتبار تا 80٪.

-پروژه شارژ مجدد روحیه کشاورزان با هدف تثبیت مدیریت کشاورزان انجام می شود.

ما یک صندوق تثبیت برای مدیریت کشاورزی 8.5 میلیارد بوی بد در 310 مزارع و 200000 بدست آمده برای هزینه قرنطینه برای 200 مرکز تفریحی روستایی در حوزه قضایی ، مانند دهکده های کشاورزی و ماهیگیری و مزارع توریستی فراهم خواهیم کرد.

شرکت بازرگانی میلیانگ ، آموزشی ویبولیتین گسترش شبکه توزیع محصولات کشاورزی مانند NS Home Shopping ، شهروندان و ادارات دولتی ، مراکز پذیرایی و غیره ، برای گسترش شبکه توزیع محصولات کشاورزی مانند Miryang ، محصولات ویژه برای فروش محصولات کشاورزی ، بازار فروش مستقیم تجارت برای گردشگران و غیره هدف آن افزایش فروش 14.5 میلیاردی کسب شده در پایان سال در صورت فروش مستقیم محصولات عالی کشاورزی است.

مشوق هایی برای خرید بسته های کشاورزی بیش از مقدار مشخص از طریق مرکز خرید میریانگ مزرعه در نظر گرفته شده است ، مانند پرداخت حداکثر 5 درصد از ذخیره و فروش 200000 بسته محصولات کشاورزی تا پایان سال از طریق تبلیغات چند جانبه و سایر موارد مزرعه با 157 میلیون درآمد بسته بندی. درخواست برای این پروژه برای حمایت از مشاغل در مناطق روستایی با مقیاس 450 میلیون درآمد کسب شده گسترش می یابد و با کاهش 50 درصدی اجاره ماشین آلات کشاورزی تا پایان سال ، بار کشاورزان را کاهش می دهد.

-با پروژه جبران دوباره شادی شهروندان گرمای زندگی شهروندان را القا کنید.

صدور گواهینامه های هدیه عشق میریانگ ، که نیروی محرکه اقتصاد محلی خواهد بود ، به طور قابل توجهی از 50 میلیارد درآمد کسب شده به 75 میلیارد بوی بد افزایش می یابد و با تهیه 50 تا 100 درصد از مشارکت کودکان ، بار تربیت کودکان کاهش می یابد. پرداخت خدمات مراقبت در مقیاس 210 میلیون بدست آمده.

سال گذشته ، صاحبان مشاغل کوچک محلی و مشاغل آزاد از هزینه های آب و برق ، سرویس بهداشتی و تأمین آب صنعتی معاف شدند و امسال 30٪ از کل قیمت مشتری ، از جمله هزینه آب و فاضلاب خانگی ، کاهش می یابد. علاوه بر این ، کاهش مالیات محلی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​و مشاغل فردی به افراد (صاحبان خانوار) ​​تعمیم داده شد تا 50 درصد از کل را کاهش دهد و همچنین مالیات بر دارایی اجاره کنندگان درگیر در کاهش اجاره نیز تمدید شد. تا 50٪ تا 75٪ کاهش یافت. از مشوق های مالیاتی بی سابقه پشتیبانی می کند.

از طرف دیگر ، با سرمایه گذاری 2 میلیاردی درآمد ، 242 پروژه شغل عمومی از نوع میلیانگ برای تثبیت زندگی جوانان بیکار و بیکار ادامه خواهد یافت. به عنوان یک خط مشی برای جوانان ، اجاره ماهانه حداکثر 150،000 درآمد ماهانه به مدت 10 ماه (که طبق استانداردهای درآمد انتخاب شده است) پیش بینی می شود و برای کسانی که مایل به شروع کار هستند هزینه های مختلف آموزش حرفه ای و تحصیلات فراهم می شود.

با این اقدام ، شهر میرجان در نظر دارد تمام تلاش خود را برای تثبیت معیشت مردم از طریق حمایت غیرمستقیم به عنوان کمک مالی 26.9 میلیارد دلاری به دست آمده و کاهش و معافیت های مختلف اختصاص دهد. گواهی عشق میریانگ ، مالیات اقامت و کاهش مالیات آب و فاضلاب در تخصیص یارانه های فاجعه 97000 درآمد برای یک نفر و 369،000 درآمد خانواده چهار نفره موثر است. بزرگتر …

این شهر انتظار دارد که پروژه چهار بار شارژ ، که به دقت مشاغل کوچک ، مشاغل ، کشاورزان و شهروندان نیازمند پشتیبانی به دلیل طولانی مدت کرونا 19 را بررسی می کند ، به یک مدل جدید و سالم برای غلبه بر کرونا 19 تبدیل شود.

این شهر در کنار آمادگی برای واکسیناسیون واکسینه می شود ، همراه با جلسه واکنش اضطراری اقتصاد اقتصادی میریان ، به ریاست شهردار پارک ایل هو ، شورای مقابله با شهروندان برای بهبود اقتصادی میریان ، که طبقات مختلف در آن درگیر هستند و شمارنده های یکپارچه برای پشتیبانی مشاوره به منظور ترویج سیاستهای مختلف در آینده همچنین برای سازماندهی و مدیریت تیم ارتقا برنامه ریزی شده است.

شهردار پارک ایل هو گفت: “من تمام قدرت اداری خود را متمرکز می کنم تا زندگی شهروندان در بحران ناشی از کرونا 19 را تثبیت کرده و اقتصاد محلی را بازیابی کنم.” من از آن دفاع خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.