میریانگ سیتی در حال توسعه و بهره برداری از 3 مسیر جدید اتوبوس آیرارنگ است

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در تاریخ 22 ، میرجان اعلام کرد که برای کاهش ناراحتی ساکنان مناطق خارج از مسیر ، سه مسیر اتوبوس جدید آیرارنگ را از 25 ژانویه توسعه و بهره برداری خواهد کرد.

از سال 2020 ، اتوبار Arirang در مجموع 5 مسیر با 3 مسیر به محل کار ، 1 مسیر Pyochungsa و 1 مسیر مطابق با نیازهای Samrangjin اجرا می کند. در کنار مسیرهای خدماتی موجود ، سه مسیری که امسال تأسیس می شود مرکز همگرایی رصدخانه فضایی نانو ▲ میریانگ آرینگ ▲ ویانگجی است و به تازگی برای کاهش ناراحتی ساکنان آسیب پذیر حمل و نقل عمومی از طریق مناطق غیر مسیر ایجاد شده اند.

Arirang Bus یک پروژه حمل و نقل شهری وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل است که مسیرهای جدیدی را برای حل مشکلات ناخواسته در حمل و نقل ساکنان باز می کند. شهر میریانگ در سال 2019 توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل انتخاب و تبلیغ شد و امسال سه مسیر با بودجه دولتی تازه ایجاد شده است.

اتوبار آریننگ که اخیراً ایجاد شده است ، مسیرهای مرکز همگرایی رصدخانه نانو و فضا را در روزهای هفته و مسیرهای رصدخانه فضایی و ویانگجی را در آخر هفته ها و تعطیلات مدیریت می کند. انتظار می رود مناطق بدون مسیر مانند Yuhan Riverside ، e-Easy Miryang Sammun ، e-Easy Miryang River و Bukseong-ro از طریق مرکز انسجام نانو ، رصدخانه فضایی و ویانگجی واقع در حومه شهر به احیای اقتصاد محلی کمک کنند. در عین حال ناراحتی شهروندانی را که سفر با ماشین برایشان دشوار است را کاهش می دهد.

شهر میریانگ اظهار داشت: امیدواریم مسیر جدید اتوبوسرانی آیرارنگ مشکلات ساکنین را که به دلیل کمبود اتوبوس یا زمان طولانی عزیمت ناراحتی متحمل شده اند برطرف کند و ما با سیاست های مختلف به تلاش برای حمل و نقل راحت برای شهروندان ادامه خواهیم داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *