میلیاردر استیو کوهن به دلیل GameStop در حال بستن توییتر است

[ad_1]

استیو کوهن ، مالک شرکت نیویورک متز.

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) گزارشگر سونگ-وک کیم = مدیر میلیاردی صندوق های سرمایه گذاری پرچین و مالک لیگ برتر آمریکایی استیو کوهن به دلیل “تهدید خانواده” موقتاً حساب توییتر خود را می بندد

این نتیجه خرده فروش بازی های ویدیویی Game Stop است که اخیراً بازار سهام نیویورک را داغ کرد.

به گزارش رسانه اقتصادی CNBC آمریکا ، کوهن در تاریخ 30 ام (به وقت محلی) بیانیه ای ارائه داد و دلیل بسته شدن حساب توییتر خود را فاش کرد. وی گفت: “من از برقراری ارتباط با طرفداران متس در توییتر لذت بردم.” “اما متأسفانه در این هفته خانواده شخصاً توسط اطلاعات غلط مرتبط با مت ها تهدید شدند. در نتیجه ، من تصمیم گرفتم استراحت کنم.”

کوهن “اطلاعات غیر متس” را ذکر کرد ، مربوط به حادثه GameStop است که اخیراً به میدان نبردی برای سرمایه گذاران (مورچه ها) و نیرویی برای فروش کوتاه در وال استریت تبدیل شده است.

طبق اخبار بلومبرگ ، نقطه 72 یکی از صندوق های تامینی است که در آن GameStop متحمل خسارات زیادی از سرمایه گذاران منفرد متمرکز در جامعه آنلاین “Reddit” شده است. این صندوق 750 میلیون دلار (حدود 838.1 میلیارد دلار) در Melvin Capital ، صندوق پرچین سرمایه گذاری مورچه ها سرمایه گذاری کرده است.

بلومبرگ قبل از بستن حساب خود گفت: کوهن با عصبانیت مورچه ها را تحریک کرد و نوشت: “امشب افراد بی ادب زیادی در توییتر وجود دارد. بله ، معامله گران سهام ، ادامه دهید.”

کوهن پس از تملک متری نیویورک به مبلغ 2.5 میلیارد دلار (حدود 2.8 تریلیون دلار) در نوامبر گذشته ، مردی است که به طور فعالانه با هواداران ارتباط برقرار می کند و نظر هواداران را جویا می شود و می گوید: “کدام بازیکن را می خواهید؟”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.