میکتا[MIKTA] دهمین جلسه مدیریت ارشد[SOM] صبر کن

[ad_1]

[세계연합신문 박행주 기자] کره ، مکزیک ، اندونزی ، ترکیه ، استرالیا و دیگران.

[MIKTA]

بعد از ظهر 20 ژانویه ، پنج کشور “دهمین نشست مدیریت ارشد را در میکتا برگزار کردند

[SOM]

– او را برای سوختن بازداشت کردند.

در این جلسه که به پیشنهاد طرف کره ای که تا فوریه ریاست جمهوری را بر عهده خواهد داشت ، برگزار شد ، نمایندگان کشورهای عضو ارشد نتایج فعالیت های میکتا طی یک سال گذشته را ارزیابی کردند و رهنمودهای آینده را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

مقامات ارشد میکتا این واقعیت را ستودند که ، حتی در شرایط دشوار کرونا 19 در سال گذشته ، پنج کشور میکتا بارها و بارها پیام های همبستگی و همکاری بین المللی را در برابر بحران جهانی ارسال کردند و وضعیت و نقش میکتا را تقویت کردند. علاوه بر این ، حتی پس از تصدی برنامه ریزی شده ریاست جمهوری کره توسط استرالیا در ماه فوریه ، تصمیم بر این شد که موتور توسعه میکتا از طریق همکاری نزدیک بین کشورهای عضو ادامه یابد.

کره به عنوان رئیس جمهور 21-2020 ، به برگزاری سالانه رویدادهایی مانند نشست رئیس مجلس شورای ملی ، نشست وزرای خارجه و جلسه مدیریت ارشد از طریق کنفرانس ویدیویی حتی در زمان شیوع بیماری همه گیر (کرونا 19) ادامه می دهد. در یک اجلاس ، رئیس جمهور مون جائه این ، بر اساس بیانیه مشترک وزیر امور خارجه ، با بیان اولین اظهارات نماینده در زمینه های بهداشت ، همکاری های توسعه ، خانواده های زنان و بحث های آکادمیک ، وضعیت میکتا را در صحنه بین المللی بالا برد. امور خارجه کرونا 19 ارائه شد که اساس همکاری بین کشورهای عضو با راه اندازی کانال به طور قابل توجهی گسترش یافته است.

مقامات ارشد میکتا گفتند که کره نقش مهمی در ارتقا’s جایگاه میکتا در صحنه بین المللی به عنوان ریاست جمهوری 21-2020 و گسترش بنیان های همکاری ایفا کرده و از طریق ارتباطات نزدیک از نیروی محرکه توسعه میکتا پشتیبانی خواهد کرد. من نظر خودم را گفتم

این جلسه به مناسبت “هجدهمین اجلاس وزیران خارجه میکتا (برنامه ریزی شده برای 2 فوریه)” ، قبل از تحلیف رئیس جمهور کره در استرالیا و بررسی نتایج فعالیت های میکتا طی یک سال گذشته در میان مقامات ارشد برگزار می شود از کشورهای عضو Mikta و به دنبال جهت فعالیت های آینده است. اعتقاد بر این است که این فرصتی برای تبادل نظر در مورد دولت کره بوده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *