م Instituteسسه کشاورزی Chungbuk سیستم تولید گیاهچه بدون درد را با فناوری کشت بافت سیب ثبت شده ایجاد می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] موسسه تحقیق و توسعه کشاورزی Chungcheongbuk-do (مدیر Song Yong-seop) اعلام کرد که فناوری “کشت بافت” را برای “تولید ذخایر بدون ویروس کوتوله های سیب M9 و M26 با استفاده از فرهنگ رشد” توسعه داده و ثبت اختراع را به پایان رسانده است (شماره ..

سیب گیاهان تکثیر رویشی است که معمولاً با پیوند درختان بزرگ (درختان ریشه) نهال های خوبی به گیاهان خوبی می دهد. در این زمان ، هنگام آلوده شدن به ویروس ، عملکرد 20-30 -30 کاهش می یابد ، مانند کاهش مقدار قند ، ناهنجاری ها و تظاهرات.

برای حل این مشکل می توان سیب های با کیفیت بالا را از طریق پیوند به فناوری نقطه رشد (بافت تقسیم سلولی در انتهای ساقه) کوتوله های سیب برداشت و گیاهان سالم و عاری از ویروس تولید کرد.

فناوری کشت بافت کوتوله سیب اختراع شده یک فناوری است که با استفاده از یک فرهنگ نقطه رشد ، یک محیط کشت بهینه را ایجاد می کند. با تکنولوژی منحصر به فرد خود ، که می تواند گیاهان سالم و عفونی ویروسی تولید کند ، مجوز تجاری با Uniplantech (مدیر عامل شرکت یو یونگ یون) و Hortpharm (مدیر عامل شرکت یونگجا لی) را امضا کرده است.

علاوه بر این ، سرانجام م Instituteسسه فناوری کشاورزی چونگ بوک برای یک مسابقه اضافی برای پروژه “تحقیق در مورد کشت و تأیید سیب های میوه سوز” از پروژه تحقیق و توسعه تحقیقات علوم و فناوری کشاورزی انتخاب شد. مناطق برای کنترل منبع استفاده از احتراق این فناوری ها توسعه فناوری تولید انبوه نهال های بدون سیب ، مقاوم در برابر سوختگی میوه ها ، به مدت پنج سال تا سال 2024 انجام می شود.

محقق Kuon Young-hi از گروه تحقیقات باغبانی در انستیتوی فناوری کشاورزی گفت: “تولید و توزیع نهال سیب عاری از ویروس راهی برای بهبود درآمد تولیدکنندگان میوه در آینده است.” من تلاش بیشتری خواهم کرد ایجاد یک سیستم تولید از طریق صنعتی شدن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *