نخست وزیر – شورای معاون نخست وزیر

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] نخست وزیر جئونگ شی گون اعلام کرد که او اولین “شورای معاون نخست وزیر نخست وزیر” را امسال قبل از جلسه شورای دولتی صبح امروز برگزار کرده و در مورد موضوعات مهم ایالتی با معاون نخست وزیر هنگ نام-کی و معاون نخست وزیر یو یون گفتگو کرده است هه

امروز ، شورا اقدامات پشتیبانی از خسارت شخصی را بررسی و △ آماده شده برای ایجاد ثبات در ساکنان جدید و طیف گسترده ای از موضوعات فعلی را مورد بحث قرار داد ، مانند برنامه مدیریت دانشگاهی برای ترم جدید ، compensation نهادینه سازی جبران خسارت برای مشاغل آزاد و صاحبان مشاغل کوچک.

در این جلسه ، نخست وزیر چونگ دستور داد که “نهادینه سازی جبران خسارات” در رایزنی کافی بین وزارتخانه های مربوطه در دارایی های ملی بررسی شود و دیدگاه های منطقه ای را که در آن دست و پنجه نرم می کنند به دقت بررسی کند. مهم است که به درستی “برنامه مدیریت دانشگاهی” بدون سردرگمی در زمین اجرا شود ، مهم این است که از طریق ارتباط نزدیک با سایت های خط مقدم مانند خدمات آموزش و پرورش استانی و استانی آماده شوید ، اما از دولت خواست تا حداکثر حمایت از قرنطینه و مراقبت را ارائه دهد .

به ویژه ، برای پنجمین سال حکومت مون جائه این ، نخست وزیر چونگ و معاون نخست وزیر سابق هر از چندگاهی “شورای معاون نخست وزیر” را برگزار می کنند تا وحدت کابینه را بیشتر تقویت کنند ، زیرا برای دولت مهم است کابینه برای ایجاد عملکرد ملی که مردم تجربه می کنند در یک تیم کار کند. گفت تصمیم دارد بیرون برود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *