نشاط بهاری Gwangsan-gu ، عبارتی شاد برای خوشامدگویی به شهروندان

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Guvansan-gu تا نوزدهم مسابقه مدنی را برای شورای معدن شادی برگزار می کند.

سال گذشته ، گوانگسان-گو هدف اصلی اداره شادی شهروندان را تشکیل داد و عبارتی را ایجاد کرد که شادی را برای انتقال امید و گرما به شهروندان تشویق می کند ، و بنرهای بزرگی را در نهادهای عمومی مانند دفتر این بخش و سه برابر اجتماعی ایجاد و منتشر کرد. مرکز رفاه.

وی امسال یک مسابقه عمومی با هدف گسترش این هیئت برای تقویت شادی به عنوان دریچه ای برای ارتباط با قلب شهروندان راه اندازی کرد.

موضوع این مسابقه متنی است حاوی نشاط و نشاط بهار ، آسایش و امید. به طور خاص ، متن هایی برای تسلی خاطر شهروندانی که از پس مشکلاتی نظیر سال گذشته کرونا 19 و یک باران سیل آسای بی سابقه برآمده اند ، تحت درمان ترجیحی هستند.

برای هر نفر در مجموع 2 اثر با 15 تا 30 کاراکتر کره ای قابل قبول است و هر اثر باید به صورت جداگانه ارسال شود. هر شهروند می تواند در این مسابقه شرکت کند و درخواست ها از طریق وب سایت Gwangsan-gu ، بخش مسابقات SNS و از طریق پست ، بازدید ، نمابر یا ایمیل دریافت می شود.

در مجموع 6 اثر از میان مطالب ارسالی پس از ارزیابی توسط کمیته انتخاب تحریریه انتخاب شد. گواهینامه های هدیه به ارزش 500000 KRW برای یک اثر برنده و 100،000 KRW برای پنج اثر افتخاری اعطا می شود.

با شروع بهار امسال ، گوانگسان-گو قصد دارد یک مسابقه تبریک سلامتی سه ماهه برگزار کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.