نظرسنجی: بسیاری از آمریکایی ها خواهان برکناری رئیس جمهور ترامپ هستند جهان

[ad_1]

نظرسنجی جدید 8 آگوست رویترز نشان داد که 57 درصد از آمریکایی های نظرسنجی شده خواستار برکناری رئیس جمهور دونالد ترامپ بلافاصله پس از تشویق هواداران به اعتراض به کنگره بودند. این حادثه در 6 ژوئن به یک شورش مرگبار افزایش یافت.
با این حال رای دهندگان دموکرات اکثریت طرفداران ترامپ را تشکیل می دهند ، در حالی که رای دهندگان جمهوری خواه که از او حمایت می کنند دو هفته آخر دوره ریاست جمهوری خود را به پایان می رسانند. اما نزدیک به 70 درصد آمریکایی های نظرسنجی اظهار داشتند که اقدامات ترامپ قبل از حمله 6 ژوئن را تأیید نمی کنند.
نظرسنجی: بسیاری از آمریکایی ها خواهان برکناری رئیس جمهور ترامپ هستند - عکس 1
در یک کارزار انتخاباتی که در اوایل 6 ژوئن انجام شد ، آقای ترامپ هزاران هوادار خود را به راهپیمایی به سمت پایتخت و “جنگ” تشویق کرد. نظرسنجی ملی همچنین نشان داد که از هر 10 نفر 7 نفر به آقای ترامپ در نوامبر 2020 علیه اقدام “مخرب” طرفداران وی رأی دادند.
این نظرسنجی زمانی انجام شد که چندین قانونگذار از هر دو طرف به خواستار برکناری آقای ترامپ از جمله سناتورهای جمهوری خواه لیزا مورکوفسکی و بن ساس پیوستند. در همین حال ، دموکرات ها در مجلس نمایندگان شرایط استیضاح رئیس جمهور را تهیه کرده و گفته اند که رای گیری برای استیضاح در مجلس نمایندگان از هفته آینده برگزار می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *