نقدی ، اسرائیل مسابقه واکسیناسیون Covid-19 را رهبری می کند جهان

[ad_1]

اسرائیل کشوری کوچک و ثروتمند است که دارای سیستم مراقبت بهداشتی جهانی است. این یکی از توضیحات چگونگی تبدیل شدن این کشور به یک رهبر جهانی در واکسیناسیون Covid-19 است.

این کشور فقط در عرض 2 هفته 15٪ از جمعیت 9.3 میلیون نفری خود را تزریق کرد. برنامه این است که پیش سفارش دهید ، هزینه زیادی پرداخت کنید و تحویل را دیجیتالی کنید. اولین راه حل بزرگ ، پرداخت ودیعه برای گرفتن زودتر واکسن است.

فریزر حاوی واکسن Covid-19 Pfizer در 4 آوریل در SLE ، یک بخش دارویی Teva ، در نزدیکی Shoham ، اسرائیل ذخیره شد.

تاکنون مقامات اسرائیلی مبلغی را که برای واکسن تولید شده توسط Pfizer و BioNtech پرداخت می کنند اعلام نکرده اند. اما یک کارمند می گوید این رقم در هر دوز حدود 30 دلار است ، دو برابر قیمت در جای دیگر.
اسرائیل رویکردی برای استقرار سریع واکسن ها دارد که می تواند به الگویی برای بقیه جهان تبدیل شود و به لطف رد پای کوچکش ، یک شبکه توزیع دیجیتال ، نتایج سریع را نوید می دهد. با این حال ، این کمپین واکسیناسیون همچنان مورد انتقاد و موانع است.

هنگامی که اسرائیل برای جلوگیری از گسترش Covid-19 ، در Ashdod ، اسرائیل ، در 8 اوت ، مسدود می کند ، یک افسر پلیس مسافران را در یک گذرگاه جاده چک می کند.

فلسطینی ها در کرانه باختری و نوار غزه ، اشغال شده توسط اسرائیل ، باید مدت ها منتظر واکسن ها بمانند. مقاماتی که مخالف نخست وزیر نتانیاهو بودند ، حزب راست گرای وی “لیکود” را به استفاده از کمپین واکسیناسیون برای به دست آوردن منافع سیاسی در آستانه انتخابات 23 مارس متهم کردند و گفتند که این فاقد یک استراتژی مقابله ای بلند مدت است. مقابله با پیامدهای همه گیری Covid-19.
اسرائیل در حال اجرای محاصره سوم است و با رکود اقتصادی و بیکاری بالا روبرو است ، اگرچه از کمبود و ازدحام در سایر کشورها اجتناب می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *