نمایشگاه ARTISTART-Artistart برای حمایت اولیه از هنرمندان در سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] نمایشگاه “ARTISTART-Artistat” برای حمایت مقدماتی از هنرمندان در کالج هنر 2021 ، که آثار گروه های هنری پیش دانشگاهی را از هشت دانشگاه در بوسان ، اولسان و کانام ارائه می دهد ، از 5 تا 21 فوریه در سالن عمران برگزار می شود از Busan ، KT&G Sangmadang ، گالری BNK Busan Bank ، دفتر فضایی Jakdang فرهنگ جوانان بوسان

این نمایشگاه به میزبانی مرکز کوسان در بوسان و KT&G سانگمدانگ بوسان برگزار می شود و با حمایت مالی شهر بوسان ، بانک BNK بوسان ، انجمن بوسان بوسان و هنر نمایش بوسان برگزار می شود. این مکانی برای تشویق هنرمندان جوانی است که اولین قدم های خود را به عنوان پیش هنرمندان محلی برمی دارند.

در این نمایشگاه بیش از 100 اثر توسط 70 دانشجوی دکترای توصیه شده توسط اساتید گروه های هنری و گروه های صنایع دستی در هشت دانشگاه در بولکیونگ ، از جمله دانشگاه ملی بوسان ، دانشگاه دونگ-آ ، دانشگاه کیونگ سونگ ، دانشگاه شیلا ، دانشگاه دونگهی ، دانشگاه دونگئی ، کیونگنام معرفی شده است کیم دونگ واک (دانشگاه ملی بوسان)

[이드]

“،” من اکنون هستم “توسط کیم جی یانگ (دانشگاه Changwon) ، که باعث شد تصویر من از خودم در دنیایی که توسط کرونا 19 متوقف شده است با نصب سیم و نام خانوادگی کاری انجام دهد که دو احساس متناقض نسبت به من و تمایل من به وجود من را در برابر مردم بدانید: مبدل شدن Da-jung (دانشگاه اولسان) ، “یادآوری” Song Hwa-yoon (دانشگاه Donggai) ، که احساسات بد من را به همه کسانی که از احساسات گرانبها ما مطلع شده اند منتقل می کند. با سبک های مختلف و شعور موضوعی ، مانند “زندگی ما” ساخته لی یو جین (دانشگاه کیونگ سونگ) که نقاشی را با طناب به تصویر می کشد.

به طور خاص ، از آنجا که این نمایشگاه به منظور ایجاد قابلیت پیش تولید توسط نویسندگان طراحی شده است ، در دوره نمایشگاه نیز برنامه راهنمایی برای شرکت کنندگان برگزار می شود. ما از مشاوره در مورد نگرانی نویسندگان قبلی درباره آینده نامشخص اوضاع Posk Corona ، چگونگی زنده ماندن به عنوان نویسنده در منطقه ای که مربیان ارشد شنیده می شوند و همچنین حمایت از سیاست های م institutionsسسات و شرکت ها

علاوه بر این ، وی به عنوان یک هنرمند دعوت شده در BAMA ، Art Busan & Design ، بهترین نمایشگاه هنری کره ، که امسال با حمایت انجمن بوسان بوسان و نمایش هنری بوسان برگزار شد ، شرکت خواهد کرد.

این رویداد یک رویداد بین المللی است که در آن فقط هنرمندان ذیربط از کشور و خارج از کشور شرکت می کنند و فرصتی خواهد بود تا بهترین گالری ها و مجموعه داران جهان را به عنوان هنرمندان جدید و حرفه ای شدن برای تبدیل شدن به یک هنرمند تثبیت شده مطلع سازید.

این نمایشگاه از 5 تا 21 فوریه برگزار می شود و تالار عمران بوسان ، KT&G سانگمدانگ بوسان ، گالری بانک BNK بوسان ، فرهنگ جوانان بوسان ، واقع در مرکز اصلی شهر (Donggu ، Jingu و Junggu) ، خط 1 مترو به راحتی واقع شده است. همزمان در محل کار جوانان فضایی برگزار می شود. ورودی رایگان است و ساعات کار از 11:00 تا 17:00 است. این فقط در سال نو میلادی ، 12 فوریه بسته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *