نمایندگان مجلس از رئیس جمهور ترامپ محورهای افکار عمومی را بدست می آورند جهان

[ad_1]

مقاله در کانزاس سیتی استار ، ایالت کانزاس ، ایالت زادگاه سناتور هاولی ، پس از هجوم هزاران نفر از طرفداران رئیس جمهور ترامپ به ساختمان پارلمان و خواستار تغییر نتایج انتخابات ، در تاریخ 6 ژوئن منتشر شد.
نمایندگان حامی رئیس جمهور ترامپ برای افکار عمومی تبر دریافت می کنند - عکس 1
این آشفتگی در حالی است که پارلمان دو صحرایی آمریکا در مورد درخواست رأی دادن در انتخابات چند ایالت توسط گروهی از جمهوری خواهان به رهبری آقای هاولی بحث و گفتگو می کند.
تلاش برای برگرداندن نتایج انتخابات از همان ابتدا شانسی برای موفقیت نداشته است ، زیرا درخواست های تجدیدنظر توسط سایر قانونگذاران ، از جمله جمهوری خواهان ، به طور کامل رد خواهد شد.

موضع آقای هاولی به مشروعیت بخشیدن به ادعاهای تقلب در انتخابات توسط ترامپ و متحدانش کمک می کند. این افراد همچنین تایید کردند که پیروزی انتخابات توسط رئیس جمهور ترامپ سرقت شد.

عصر روز 6 ژوئن ، پس از ترمیم پایتخت ، آقای هاولی خشونت را محکوم کرد ، اما برای اطمینان از صحت انتخابات از اقدامات خود دفاع کرد.

“این مجلسی است که قانون ما اجازه می دهد تا نگرانی ها مطرح شود. آقای هاولی تأیید کرد: “نه از طریق خشونت ، نه از رأی گیری به اسلحه ، بلکه در اینجا با محاکمه.”

نمایندگان حامی رئیس جمهور ترامپ تبر افکار عمومی را دریافت می کنند - عکس 2

آقای هاولی به سرعت با استعفا روبرو شد ، از جمله در انجمن وکلای دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه میسوری ، جایی که آقای هاولی استاد بود.

منتقدان از تلاش آقای بایدن برای جلوگیری از پیروزی انتقاد کرده اند ، زیرا این اقدام را یک ترفند سیاسی دروغین یا بدتر از آن ، تحریک به خشونت می دانند. سرانجام ، ستاره کانزاس سیتی آشکارا از سناتور جاش هاولی انتقاد کرد: “این قیام نتیجه آن است و اگر نمی دانید کجا اتفاق خواهد افتاد ، به این دلیل ساده است که شما نمی خواهید بدانید. مهم نیست”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *