نمونه واکسن جهانی Covid-19 ، اسرائیل هنوز هم در حالت آماده باش است که تعداد عفونت ها به شدت افزایش می یابد | جهان

[ad_1]

اسرائیل 125 مورد جدید Covid-19 را در 21 ژوئن ثبت کرد که بالاترین تعداد در 24 ساعت از آوریل است. از این تعداد ، حدود 70٪ از عفونتهای جدید مربوط به نوع دلتا است که از هندوستان منشا می گیرد. Du در حال حاضر سویه غالب ویروس در سراسر جهان است. حتی بیشتر نگران کننده این واقعیت است که یک سوم عفونت های جدید در میان جمعیت واکسینه شده است.
موج جدید عفونت ها هنوز از اوج شیوع بیماری در ژانویه ، زمانی که اسرائیل بیش از 10 هزار عفونت جدید در روز ثبت می کند ، فاصله دارد ، اما مقامات می ترسند شیوع به سرعت گسترش یابد.
نمونه واکسیناسیون جهانی Covid-19 ، اسرائیل هنوز هم در حالت آماده باش است که تعداد عفونت ها به شدت افزایش می یابد - عکس 1

نخست وزیر جدید اسرائیل ، نفتالی بنت ، می گوید که “کابینه تاج” را برای مقابله با شیوع جدید تشکیل می دهد

نخست وزیر جدید نفتالی بنت گفت شیوع این بیماری در شهر بنیامین ، شمال تل آویو ، که بیش از 1000 نفر را قرنطینه کرده است ، به نظر می رسد از مسافران بازگشت از قبرس باشد. “ما تصمیم اولیه را گرفتیم که این را یک شیوع جدید بدانیم. اسرائیل پس از به دست آوردن میلیون ها دوز واکسن Pfizer-BioNTech ، یک واکسیناسیون سریع را آغاز کرده است. “
در 15 ژوئن ، اسرائیل الزام ماسک زدن در مکانهای عمومی داخلی را لغو کرد ، این یکی از آخرین اقدامات برای جلوگیری از شیوع است. از زمان شیوع بیماری کوید -19 در اواخر سال 2019 ، اسرائیل بیش از 840،000 مورد عفونت کووید -19 را ثبت کرده است ، از جمله 6429 مرگ.
نمونه واکسن Covid-19 جهانی ، اسرائیل هنوز مراقب است وقتی تعداد عفونت ها به طور ناگهانی افزایش یابد - عکس 2

یک نوجوان در 24 ژوئن در اسرائیل علیه Covid-19 واکسینه شد

بیش از 55٪ از جمعیت اسرائیل – حدود 5.2 میلیون نفر – دو دوز واکسن Covid-19 دریافت کرده اند. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که کودکان در مدرسه کمترین احتمال واکسیناسیون را دارند ، بنابراین تعجب آور نیست که در این گروه سنی عفونت ها افزایش یابد.
تاکنون اثبات شده است که واکسن مثر است و روزنامه تایمز اسرائیل گزارش داده است که کارشناسان انتظار ندارند موارد شدید و مرگ و میر در این مدت افزایش یابد. ران باليچر ، متخصص اپيدميولوژي و مسوول برنامه ريزي سياست هاي بهداشتي در وزارت بهداشت ، مي گويد اکنون که 85٪ از جمعيت بالغ اسرائيل واکسينه شده اند نگراني وجود ندارد.
نمونه واکسن جهانی Covid-19 ، اسرائیل هنوز هم در حالت آماده باش است که تعداد عفونت ها به شدت افزایش می یابد - عکس 3

مقامات وزارت شرایط اضطراری روسیه در 24 ژوئن هنگام تمیز کردن ایستگاه لنینگرادسکی در مسکو ، روسیه ضد عفونی کننده را اسپری کردند.

نه تنها اسرائیل ، بسیاری از کشورها برای کنار آمدن با گزینه دلتا در تلاش هستند. مقامات بهداشتی پرتغال از موج چهارم احتمالی اپیدمی هراس دارند ، با گزینه Delta اکنون بیش از 60٪ موارد جدید در پایتخت لیسبون تشکیل شده است. در استرالیا ، این گزینه باعث جهش ویکتوریا شد و منجر به محاصره چهارم در اینجا شد. و شیوع جدید عفونت ها در نیو ساوت ولز ، جایی که خوشه سیدنی به تقریبا 40 مورد رسیده است.
در همین حال ، مردم در مسکو (روسیه) از 28 ژوئن باید کارت “بدون Covid” را برای ورود به رستوران ها ارائه دهند ، زیرا این شهر با افزایش تعداد عفونت های مرتبط با خود گزینه روبرو است. مسری است. روسیه در حال تسریع در روند واکسیناسیون علیه Covid-19 است. روسیه در حال حاضر چهار واکسن خود ساخته را تأیید کرده است. با این حال ، از تاریخ 2 ژوئن ، فقط 18 میلیون نفر از جمعیت 144 میلیون نفری حداقل یک دوز دریافت کرده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *