نگرانی دومین شهر بزرگ ژاپن در مورد “فروپاشی” ناشی از همه گیری کوید -19 | جهان

[ad_1]

تختخوابها ، هواکش ها و کادر پزشکی خسته در بیمارستان ها باقی مانده و هشدار می دهند “سیستم فرو خواهد ریخت”. در اوج موج چهارم Covid-19 ، اوساکا یک سوم از تعداد کل مرگ های Covid-19 در ژاپن در ماه مه را تشکیل داد.
فقط 14٪ از بیماران Covid-19 در اوزاکا در بیمارستان بستری هستند و بقیه باید هزینه های زندگی خود را تأمین کنند. پزشکان هشدار می دهند اگر ژاپن همچنان میزبان المپیک ژوئیه باشد ، فاجعه در انتظار است.
“به زبان ساده ، این یک فروپاشی سیستم بهداشتی است. ما نمی توانیم بیماران بیشتری را بپذیریم … آنها می گویند المپیک نمادی خواهد بود که ژاپن بر اپیدمی Covid-19 غلبه کرده است ، اما ما اینگونه نیستیم. از نظر پزشکی مهمترین مسئله کنترل تعداد افراد آلوده است. هرکس می خواهد مردم از اجتماعات بزرگ پرهیز کنند “، به دکتر یوجی تودا ، رئیس بیمارستان دانشگاه کیندای هشدار داد.
نگرانی دومین شهر بزرگ ژاپن در مورد

پزشکان از بیمار Covid-19 در بیمارستانی در اوزاکا مراقبت می کنند.

اخبار عکس از کیودو

ژاپن یکی از کشورهای پیشرفته با کمترین میزان واکسیناسیون است. فقط حدود 50٪ از کارمندان بهداشت در ژاپن واکسیناسیون را انجام داده اند.
هنگام مراقبت از بیماران بسیار جدی ، آنها با خطر عفونت زیادی روبرو هستند. بسیاری از افراد سالانه باید صدها ساعت اضافه کاری داشته باشند.
“بسیاری از کارگران مراقبت های ویژه می گویند که آنها به آستانه رسیده اند. بنابراین من مجبور شدم به فکر تجدید نظم کارکنان برای آوردن افرادی از بخشهای دیگر بیمارستان برای حمایت از کارکنان بخش مراقبتهای ویژه باشم. “
نگرانی دومین شهر بزرگ ژاپن در مورد

افراد مسن به تدریج در مرکز واکسیناسیون جمعی تازه افتتاح شده در اوزاکا علیه Covid-19 واکسینه می شوند.

از 16 تا 20 ماه مه ، حدود 3900 مورد جدید Covid-19 در ژاپن وجود داشته است. این تعداد 5 برابر بیشتر از دوره مربوطه 3 ماه پیش است.

بیشتر ژاپن ، از جمله پایتخت توکیو ، هنوز در وضعیت اضطراری قرار دارد که انتظار می رود تا ژوئن ادامه داشته باشد.
در تاریخ 24 مه ، ژاپن اولین مراکز واکسیناسیون گسترده خود را در توکیو و اوزاکا افتتاح کرد ، زیرا این کشور قبل از شروع بازی های المپیک برای واکسیناسیون بیشتر سالمندان خود رقابت می کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *