نگهداری موچین برای امکانات تفریحی که ممنوعیت جمع آوری و محدودیت های تجاری است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، 15 شهر و شهرستان در استان چونگنام تصمیم گرفتند که “موچین” را برای 5 نوع امکانات تفریحی که با ممنوعیت این گروه آسیب دیده بود ، تهیه کنند.

در تاریخ 28 ، فرماندار یانگ سونگ جو و 15 شهردار و شهرستان در این ویدئو در دفتر استان 28 شرکت کردند و “نوزدهمین جلسه دولت محلی در چونام” را برگزار کردند و تصمیم گرفتند در مورد این تصمیم تصمیم گیری کنند.

استانها و 15 شهر و شهرستان تصمیم گرفته اند که در راستای اقدامات دولت برای افزایش مسافت ، فاز دوم را که مربوط به مناطق غیر کلانشهر است ، به 31 ام برسانند.

در مورد پنج نوع تسهیلات تفریحی ، از سال گذشته چهار بار دستورالعمل منع محدودیت های گروهی و مشاغل صادر شده و صاحبان مشاغل در برابر این موضوع مقاومت کرده اند و گفته اند: “حق زندگی در معرض خطر است.

در همین راستا ، اعضای Daejeon / Chungnam از کره سرگرمی و انجمن Danran Izakaya در تاریخ 21 تجمع کردند و خواستار “لغو فوری دستور تمدید ممنوعیت صنعت وکالت” شدند.

آنها ادعا كردند كه عملا درآمدي وجود ندارد ، زيرا به دليل حكم تحريم گروهي براي حدود چهار ماه قادر به كار نبودند.

علاوه بر صندوق کمک به دولت سوم در برابر حوادث ، شهرستانها و استان ها توافق کرده اند که خسارات عملیاتی پنج مرکز تفریحی را که از دستور اداری ممنوع یا محدود کردن فعالیت های تجاری رنج می برند ، جبران کنند.

در مجموع 1657 مکان ، از جمله میله های اوقات فراغت (1152) ، میله های دنران (461) ، جعبه های شکار (3) و کلات (41) ، که در مدت زمان ممنوع به حالت تعلیق درآمده اند ، واجد شرایط پشتیبانی هستند.

میزان پشتیبانی 1 میلیون کسب شده برای مشاغل است.

فرماندار یانگ سونگ جو گفت: “از آنجا که کرونا 19 بیش از یک سال است که ادامه دارد ، این درد بزرگی است نه تنها برای ساکنان بلکه برای افراد خود اشتغالی که تجارت خود را به عنوان وسیله معیشت متوقف کرده اند و کاملاً مطیع هستند ممنوعیت اجتماعات. ما نباید از درد و رنج دور شویم. “

از سوی دیگر ، شهر و شهر دووا در مورد موضوعاتی از جمله جهت اداره استان در سال 2021 ، اقدامات جامع برای تعطیلات سال نو میلادی ، اقدامات آماده سازی برای واکسیناسیون کرونا 19 و جنبش پیاده روی مبارک با هم بحث و تبادل نظر کردند.

در آماده سازی برای تعطیلات سال نو میلادی ، دو هفته آینده ، 15 شهر و شهرستان به همراه یک قرنطینه عمیق و همچنین یک تعطیلات گرم ، طرحی را برای خوشبختی شهروندان آماده کرده اند.

به ویژه ، آن را مورد بحث و آماده سازی اقدامات از جمله تعیین یک مرکز تلقیح و تهیه یک فریزر برودتی به طوری که دیگر هیچ وقفه ای در واکسیناسیون تاج 19 وجود دارد ، که به احتمال زیاد در اواخر ماه فوریه اجرا شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *