نیروی کار هوشمند Gwangsan-gu ، پزشکی و D برای همگرایی و غیره

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] گوانگسان گو از طرف وزارت اشتغال و کار بعنوان “یک پروژه صنعتی منطقه ای برای حمایت از ایجاد مشاغل فردی” انتخاب شد و هزینه پروژه 345 میلیون وون را فراهم کرد که بزرگترین در میان منطقه خودمختار گوانجو است.

پیشنهاد عمومی وزارت اشتغال و کار طرحی است که در صورت همکاری مقامات محلی و شرکت های غیرانتفاعی برای ایجاد شغل برای شهروندان و پیشنهاد پروژه ای برای حل مشکلات اشتغال محلی ، پشتیبانی می کند.

در این رقابت ، نیروی کار نوع Gwangju-Gwangju برای همگرایی هوشمند پزشکی و نیروی کار برای تصفیه سطح صنعت ریشه انتخاب شدند. با دو پروژه ، گوانگسان گو قصد دارد 105 شهروند را به عنوان منابع انسانی مورد نیاز صنایع محلی آموزش دهد و آنها را به مشاغل متصل كند.

پروژه آموزش نیروی کار هوشمند از نوع Gwangju بر اساس بررسی تقاضا از 52 شرکت مربوط به لوازم و قطعات پزشکی است. تعدادی از شرکت های درگیر در بررسی تقاضا ، نیاز به پرورش نیروی کار حرفه ای را مطرح کرده و اظهار داشتند که آماده استخدام نیروی کار مربوطه هستند.

پس از انتخاب این مسابقه ، گوانگسان گو قصد دارد با ارائه طراحی و فناوری سه بعدی برای تولید تخصص های دندانپزشکی و آموزش مواد پزشکی به دارندگان فناوری طراحی سه بعدی ، نیروی انسانی حرفه ای پرورش دهد. این شرکت با تجربیات کسب شده در زمینه دندانپزشکی قصد دارد فناوری خود را به صنعت مواد و قطعات پزشکی و رشته چشم پزشکی و ارتوپدی گسترش دهد.

پروژه آموزش نیروی کار پردازش سطح بومی مبتنی بر این واقعیت است که 61 شرکت از 80 شرکت درمان سطح Gwangju در Gwangsan-gu مستقر هستند و روند جهانی فناوری به دلیل تقویت ، از روش مرطوب به روش پوشش خشک در حال تغییر است.

گوانگسان گو انتظار دارد که منابع انسانی آموزش دیده از طریق عرضه های عمومی به بهبود میزان تأمین قطعات صنعت خودرو مانند مشاغل از نوع گوانجو کمک کند.

یک مقام مسئول در گوانگسان گو تأکید کرد: “ما با انعکاس ویژگی های منطقه ای و تقاضای شرکت های محلی به نتیجه انتخاب عرضه عمومی رسیده ایم. ما با پرورش نیروی کار حرفه ای از طریق تجارت قوی سطح اشتغال را افزایش خواهیم داد و به بهبود فن آوری کمک خواهیم کرد. رقابت پذیری.

Gwangsan-gu کنسرسیومی با گروه همکاری های علمی دانشگاهی Nambu و گروه همکاری های دانشگاهی دانشگاه سلامت Gwangju برای شرکت در این رقابت تشکیل داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *