نیمی از هزینه شهریه پرداخت شده توسط دانشجویان در شهر انس

[ad_1]

نتیجه یک مطالعه پشتیبانی نیم بهای دانش آموزان در شهر انس

[세계연합신문 이영호 기자] تخمین زده شد که حمایت دانشجویان از هزینه های تحصیل با نصف قیمت هر دانشجو از کالج انس ، که دومین سال اجرای آن در سال جاری است ، نه تنها هزینه تحصیل را کاهش می دهد ، بلکه به توسعه آموزش در این کشور نیز کمک شایانی می کند. شهر .سان

در نتیجه بررسی متقاضیان برای ترم دوم سال گذشته ، از هر 10 نفر 9 نفر به رضایت از پروژه با رضایت از رضایت پروژه از کاهش هزینه های آموزش و پرورش – کمک به توسعه آموزش در انسان پاسخ مثبت دادند.

شهر انس در تاریخ سوم اعلام کرد که نتایج با انجام نظرسنجی از 913 نامزد (512 دانش آموز و 401 والدین) بصورت آنلاین در ماه های ششم تا دوازدهم ماه گذشته بدست آمده است.

وقتی از آنها در مورد رضایت از تجارت س askedال شد ، 91.6٪ (836 نفر) ، اکثریت پاسخ دهندگان ، “بله” پاسخ دادند. ارزیابی های باقیمانده در محدوده خنثی 6.1٪ (56 نفر) و منفی 2.3٪ (21 نفر) بود.

این نسبت به نظرسنجی انجام شده پس از ترم اول سال گذشته ، هنگامی که اولین برنامه استفاده شد ، افزایش کمی 88.2 درصدی مثبت است.

4/89٪ (816 نفر) در پرسشنامه رضایت از کاهش هزینه های تحصیل مثبت داشتند و 4/94٪ (862 نفر) از مشارکت در توسعه آموزش در انسان مثبت بودند.

رضایت اکثر شهروندان با حمایت از نصف قیمت دانش آموزان در شهر انسان که برای اولین بار در سال گذشته اجرا شد و همچنین موقعیت مثبت در همه زمینه ها از جمله تأثیر کاهش تحصیلات بسیار بالا بود. هزینه ها و کمک به توسعه آموزش

علاوه بر این ، 71.4٪ (652 نفر) از شرکت کنندگان در نظرسنجی به دلیل سهم آنها در رشد جمعیت آنسان مثبت ارزیابی شدند و تأیید کردند که آنها به تقویت رقابت پذیری شهر کمک می کنند.

از ترم دوم سال گذشته ، این شهر با ساده سازی اسناد و مدارک لازم و ایجاد یک اپلیکیشن آنلاین ، اهداف پشتیبانی خود را برای همه کودکان از خانواده های پرجمعیت گسترش داده و راحتی شهروندان را افزایش داده است.

این حداکثر 1 میلیون درآمد کسب شده در هر ترم ، به طور متوسط ​​628،000 درآمد کسب شده ، به 2545 نفر شامل 912 (59 میلیون درآمد کسب شده) در ترم اول و 1633 (1،110 میلیون درآمد کسب شده) در ترم دوم ، فراهم می کند.

از سال جاری ، تعداد دانشجویان واجد شرایط ترم اول 4815 دانش آموز است ، زیرا تعداد دانشجویان واجد شرایط ترم اول به مرحله دوم گسترش یافته است که شامل یک کلاس سطح دوم است (از نظر قانونی) خانواده های تک والد .

یکی از دانش آموزان که سال گذشته حمایت دریافت کرد گفت: برای خانواده های پرجمعیتی که متحمل هزینه های تحصیل هستند ، حمایت با نیمی از هزینه تحصیلات خودپرداختی که توسط این شهرستان ارائه می شود بسیار مفید بود.

شهردار یون هو سئوپ گفت: “ما همچنان مانند یک گاو در سکوت او را دنبال خواهیم کرد تا نسل هایی که آینده آنسان را هدایت می کنند بدون اینکه هزینه تحصیل را تحمیل کنند ، آموزش ببینند.”

از طرف دیگر ، شهر در اواسط ماه اطلاعیه ای را شامل برنامه های مشخصی برای این پروژه منتشر می کند و دانشجویانی که می خواهند متقاضی شوند باید تا شانزدهم ماه بعد از آن برای صندوق بورس تحصیلی ملی اقدام کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *