نیویورک سه قرارداد را با ترامپ فسخ می کند جهان

[ad_1]

بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک گفت: پس از این اقدام غیرقانونی ، نیویورک تصمیم گرفت که ما حق فسخ کلیه قراردادها با ترامپ را داریم. بنابراین دیگر کار نخواهیم داشت. “
به ویژه ، دولت نیویورک در حال فسخ قرارداد بهره برداری از پارک Carousel Central ، دو زمین یخ و زمین گلف Trump Golf Links در Ferry Point است.
د بلاسیو گفت که همه مشاغل فوق سالانه 17 میلیون دلار سود برای ترامپ ایجاد می کنند. سازمان ترامپ هنوز به درخواست اظهار نظر در مورد اطلاعات فوق پاسخ نداده است.
نیویورک سه قرارداد با ترامپ را شکست - عکس 1
علاوه بر این ، سخنگوی شرکت پیشرو املاک و مستغلات تجاری نیویورک Cushman & Wakefield نیز از قطع همکاری با ترامپ خبر داد. به گزارش بیزینس اینسایدر ، این شرکت دو دارایی عظیم رئیس جمهور ترامپ در منهتن را مدیریت می کند ، از جمله محل اقامت سابق وی.
در پایان سال 2019 ، آقای ترامپ رسما محل اقامت خود را از محل اصلی زندگی خود در منهتن به باشگاه Mar-a-Lago در پالم بیچ (فلوریدا) تغییر داد – جایی که پس از پایان دوره ریاست خود در آنجا اقامت دارد. بسیاری از ساکنان اطراف مارآ لاگو به این حرکت اعتراض کردند و ادعا کردند که آقای ترامپ پس از تبدیل هدف استفاده از زمین به یک باشگاه خصوصی در اوایل دهه 1990 ، حق زندگی در اینجا را از دست داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *