هانام سیتی توافق نامه آنلاین با وزارت برابری جنسیتی را برای “شهر دوستانه زنان” امضا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ بیست و نهم ، هانام توافق نامه ای آنلاین با وزارت برابری جنسیتی برای ایجاد “یک شهر دوستدار زنان” امضا کرد.

شهرهای دوستانه زنان به دولت های محلی گفته می شود که در آن زنان و مردان به طور مساوی در سیاست های منطقه ای مشارکت داشته و سیاست هایی را با محوریت ظرفیت سازی ، مراقبت و ایمنی زنان اداره می کنند.

به گفته این شهر ، پس از تصویب مصوبه ایجاد شهر دوستانه زنان در شهر حنام در مارس 2019 ، نتایج پروژه های مختلف مانند استخدام تیم برای مشارکت شهروندان ▲ یک نظرسنجی از شهروندان “بهبود محیطی برای ایمنی زنان ، می تواند به عنوان یک شهر دوستانه برای زنان تعریف شود

بر اساس این توافق نامه ، این شهر تمرکز خود را بر روی چشم انداز “شروع جدید ، شهر دوستانه زنان ، هانام” طی پنج سال آینده خواهد گذاشت. ▲ پشتیبانی از مشاوره کار در خانواده در زمینه تعادل بین کار و خانواده ▲ انتشار رهنمودهای مراقبت از کودکان و یک راهنمای یکپارچه به شهر هانام برنامه ریزی شده است که 18 پروژه شهری از نوع حنام را توسعه دهد.

کیم سانگ هو ، شهردار حنام گفت: در آماده سازی برای بحران آب و هوا ، ما از اولین زیرساخت های زیست محیطی زیرزمینی کشور به عنوان مکه برای آموزش محیط زیست استفاده خواهیم کرد و یک پروژه تخصصی از نوع هانام را با مشارکت متخصصان فعال در زمینه بازیافت زنان ، ارتقا خواهیم داد. “ادو ، من سعی می کنم استانداردها را برای شهرهای مناسب زنان استفاده کنم.”

وی گفت: ما در روند سیاستگذاری و توسعه منطقه ای شهر برابری جنسیتی ایجاد خواهیم کرد و یک شهر پایدار و دوستدار زن ، حنام ایجاد خواهیم کرد که رشد و امنیت زنان را تضمین می کند.

در همین حال ، هدف این شهر تبدیل شدن به یک شهر پایدار بود ▲ شهری برای یادگیری مادام العمر در سال 2018 ▲ یک شهر تجارت عادلانه در سال 2019 شهر یک شهر مناسب برای زنان در سال 2020

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *