“همه خاطرات از بین رفته است”: غزه پس از درگیری های اسرائیل ویرانه – حماس | جهان

[ad_1]

این ویرانی در غزه است که توسط یک هواپیمای بدون سرنشین در 23 ماه مه تسخیر شد. ساختمانها تخریب شدند و فقط آوار و آوار باقی ماند.

محمود مهدی ، صاحب ساختمان تخریب شده در اثر حملات هوایی اسرائیل ، گفت: “ما در حال دیدن خاطرات ، خانه ها ، آپارتمان های خود هستیم ، همه چیز را از دست داده ایم ، از مبلمان گرفته تا تمام خاطرات خود. خاطرات کودکی ، همه نابود شدند “

سه روز پس از آتش بس که به درگیری میان ارتش اسرائیل و گروه های نبرد فلسطینی پایان داد ، مردم در غزه و اسرائیل هنوز در حال پاکسازی آوار هستند.
صلح می تواند زودگذر باشد. جامعه جهانی متعهد به حفظ صلح در منطقه است. مذاکره کنندگان مصری بین اسرائیل و نوار غزه ، جایی که نیروهای حماس کنترل می کنند ، حرکت کرده اند.

ویرانی در نوار غزه پس از حملات هوایی اسرائیل

در 23 مه ، وارث تاج و تخت امارات متحده عربی (امارات) گفت کشورش آماده مشارکت و تسهیل گفتگوهای صلح است.
این خشونت 11 روز به طول انجامید. نیروهای حماس به طور مداوم در حال شلیک موشک به شهرهای اسرائیل هستند. اسرائیل در پاسخ نوار غزه را شلیک و بمباران کرد.

مقامات بهداشتی فلسطین می گویند 248 نفر در نوار غزه جان خود را از دست داده اند. موشک های حماس 13 اسرائیلی را کشت.

سناتور برنی سندرز از ایالات متحده خواست که رویکرد منصفانه ای اتخاذ کند: “ما در شرایط بسیار دشواری قرار داریم. در یک طرف حماس ، یک گروه تروریستی قرار دارد. در یک طرف دولت راست افراطی اسرائیل قرار دارد و اوضاع رو به وخامت است. من فقط می گویم که آمریکا برای گردهم آوردن مردم و نه فقط تهیه سلاح برای کشتن کودکان در غزه ، باید جهان را رهبری کند. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.