همیانگ گون ، جلسه سطح کار گروه اجتماعی

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] بعد از ظهر 26 ، هامیانگ-گون جلسه ای از کارگران گروه های اجتماعی را در سطح کار در اتاق جلسات کوچک دفتر شهرستان برگزار کرد.

این جلسه که مطابق با دستورالعمل های پیشگیری COVID-19 برگزار شد ، با مشارکت 11 گروه اجتماعی در سطح کار برگزار شد و برای اجرای یارانه های محلی تا سال 2021 و آموزش تسویه حساب ، دستورالعمل های مختلف سیاست های اساسی و شنیدن نظرات هر گروه اجتماعی.

به ویژه ، برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 قبل از تعطیلات سال نو میلادی ، سازمان های اجتماعی مرتبط با جلسات غیر حضوری آنلاین ، پرهیز از رویدادها و اجتماعات مختلف ، ممنوعیت اجتماعات خصوصی با بیش از 5 نفر ، خودداری از مراجعه اقوام شهرها در تعطیلات و رعایت قوانین قرنطینه. درخواست همکاری

علاوه بر این ، فعالیت های فعال روابط عمومی ، از جمله فعالیت های داخلی و خارجی گروه های اجتماعی ، برای میزبانی موفقیت آمیز نمایشگاه Sansam Expo در سال جاری و سیاست های اصلی دولت نظامی ، مانند رشد جمعیت و حمایت از مشاغل کوچک ، درخواست شد.

یک مقام نظامی در جلسه آن روز گفت: “برای موفقیت در نمایشگاه Sansam Expo ، ما بیش از هر زمان دیگری به یک فرهنگ بی خطر و پاک به همکاری شما نیاز داریم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *