هنگ کنگ سرکوب مالی را با جیمی لای ، مغول رسانه ای ، تشدید می کند جهان

[ad_1]

مقامات هنگ کنگ اقدامات بیشتری را برای سرکوب غول رسانه ای جیم تری له انجام داده اند. رئیس امنیت هنگ کنگ نامه ای به آقای لای و همچنین شعب دو بانک HSBC و سیتی بانک ارسال کرد و تهدید کرد که در صورت انجام معاملات بانکی با حساب های محلی سرمایه دار مخابراتی تا 7 سال زندان.
این خبر پس از آنکه دولت هنگ کنگ اکثریت سهام آقای لای را در گروه رسانه های Next Digital و سه حساب دیگر تحت قانون امنیت ملی چین که در هنگ کنگ اعمال می شود ، مسدود کرد. این حادثه نگرانی از این قانون را افزایش داده است كه این قانون می تواند دامنه خود را در مدیریت بانكی و ثروت گسترش دهد.
هنگ کنگ با جیمی لای ، مغول رسانه ای ، سرکوب مالی را تشدید می کند - عکس 1

جیمی لای ، مغول رسانه ، دادگاه تجدیدنظر در هنگ کنگ را با کامیون در 9 فوریه ترک می کند

این اقدام می تواند تلاش آقای لای برای بازگرداندن دارایی های خارجی در حمایت از اپل دیلی ، روزنامه مرتبط با نکست دیجیتال را که باعث می شود تمایل به مخالفت با دولت های هنگ کنگ و کره شمالی داشته باشد ، ناامید کند.
در سال 2019 ، جیمی لای به دلیل شرکت در یک مجلس غیر مجاز در اوج اعتراضات ضد دولتی در هنگ کنگ به 14 ماه زندان محکوم شد. وی همچنین یکی از مشهورترین افرادی است که طبق قوانین امنیت ملی تاکنون دستگیر شده است. وی با سه اتهام روبرو است ، از جمله تبانی خارجی. نقض قوانین امنیتی حداکثر مجازات حبس ابد را در پی دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *