هونگ سونگ گونگ ، برج دمای عشق در 240 درجه …

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] هونگ سانگ گان در تاریخ 2 نوامبر اعلام کرد که در میان مشکلات جامعه محلی به دلیل بحران با کرونا 19 ، گرمی برای همسایگان امید ایجاد می کند و یک معجزه ایجاد می کند.

در کمپین اشتراک امید 2021 ، که در دسامبر سال گذشته آغاز شد ، ارتش سفر مشترک خود را با شاهکار رسیدن به بالاترین رکورد 1 میلیارد بوی بد و ثبت برج دمای 240 درجه ای عشق به پایان رساند.

نظرات بسیاری وجود داشت که به دلیل تأثیر مستقیم کرونا 19 و رکود اقتصادی ، دستیابی به این کمپین جمع آوری کمک مالی بیش از هر زمان دیگری آسان نخواهد بود. با این حال ، مردم شهرستان Hongseong قدرت عشق سوزان به همسایه را نشان دادند و دمای عشق را افزایش دادند ، که منجر به بیش از هدف 600 میلیون وون شد. وی به دستاورد ارزشمندی دست یافت ، بالاترین مبلغی که تاکنون جمع آوری شده است.

به طور خاص ، این سال توجهات را به خود جلب کرد ، زیرا دستان اشتراک از همه اقشار ادامه داشت. کلیسای جامع Hongju Seongji Cathedral 50 میلیون KRW △ همه کارمندان Hongseong-gun 17 میلیون KRW △ Greenstone 10 500 000 KRW Association انجمن سالمندان کره شعبه Hongseong-gun KRW 10 میلیون △ Hongseong Saemaul Geumgo KRW 5 میلیون △ Hongseong Dairy Cooperation KRW 3 میلیون شرکت Gwangmyeong 5 میلیون KRW △ شرکت هونجو برای اتومبیل های سواری 3 میلیون KRW △ Hallim Enterprises 3 میلیون بوی بد △ Geonet 2 میلیون بوی بد △ Hongseong Myeongdong Trade Trade Association 1.15 میلیون بوی بد Church کلیسای Seum 4 میلیون کسب شده و غیره

علاوه بر این ، تعداد زیادی گرم اشتراک و کمک مالی از قبیل ماسک ، ضد عفونی کننده دست ، برنج و غیره وجود داشت. از کلاس های مختلف ، مانند صندوق های پول جمع شده توسط دانش آموزان در مهد کودک ها با دستان پوسیده ، کمی ارادت به تجارت کوچک ، پول ssamjit از افراد مسن و فرشتگان کمک های ناشناس.

بوک سونگ جین ، رئیس سیاست رفاه ، گفت: “بیشترین افزایش 1 میلیاردی با وجود بحران کرونا 19 به دلیل روحیه جامعه بزرگ مردم هونگ سئونگ است که ما را در بحران اول قرار می دهند.” از هر اهدا کننده صمیمانه سپاسگزارم. “

وی گفت: حتی در یک شرایط دشوار ، قلب گرم ارتش را که به مشکلات همسایگان خود فکر می کنیم ، بدست خواهیم آورد ، به طوری که همسایگان ما که در زمستان سرد به حاشیه رانده می شوند ، دوست دارند روزهای شاد و امیدوار را سپری کنند .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *