هو-جوان جو آن را برگرداند و با کلمات به دست آورد … Jae-myeong Lee “In the Eyes of a Pig” · Nam-guk Kim “Answer to the End”

[ad_1]

هو-یانگ جو ، رئیس دولت مردم ، از چهارمین سمینار سیاست محلی که در نوزدهم نوزدهم در شورای ملی در یویدو ، سئول برگزار شد ، استقبال کرد.

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) گزارشگر ارشد کیم سونگ ووک = قدرت مردم جو هو یانگ ، که از رئیس جمهور مون جه این ، که سیاست عدم امکان عفو ​​را آشکار کرده انتقاد می کند ، انتقاد می کند “رئیس جمهور فعلی به موقع رئیس جمهور سابق خواهد شد” ، اما در مقابل بادهای قوی خیره کننده است.

روز نوزدهم ، در یک جلسه متقابل در بیمارستان ، رئیس جمهور مون گفت که وی به دلایلی مانند “افکار عمومی” در مرحله صدور بخشش برای رئیس جمهورهای سابق لی مون باک و پارک گئون نیست ، و گفت: “من عفو ​​نمی کنم رئیس جمهور سابق به ادغام ملی آسیب می رساند. “نه ،” او گفت ، و دستور داد ، “اگر شما رئیس جمهور سابق شوید ، ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که شما نمی دانید برای بخشودگی هدف شما قرار می گیرد.”

هنگامی که حزب حاکم در حاکمیت منتقدان را به “اعلام انتقام سیاسی” متهم کرد ، رئیس مجلس گفت: “از آنجا که سایه را می توان تحت الشعاع قرار داد ، سایه را نیز می توان تحت الشعاع قرار داد. “اما نمی توانستم توجه نکنم که این یک استعاره نامناسب است.

فرماندار گیونگی ، لی جی میونگ ، كه در حال حاضر شماره 1 در رتبه بندی مورد تایید دونده بعدی است ، گفت: “من فقط یك خوك در چشم خوك و فقط یك بودا در چشم بودا می بینم.”

علاوه بر این ، کیم نام گوک ، عضو حزب دموکرات کره ، نماینده ریاست جمهوری را تحریف کرد و گفت: “همانطور که رئیس جمهور جو هو یانگ گفت که رئیس جمهور مون نیز قابل عفو است ، ما قول دادیم که” هیچ کس چنین سیاستی نمی کند.

نماینده کیم ، که گزینه اول است ، گفت: “حتی اگر ایده های مختلفی داشته باشم ، من همیشه به شخص مقابل احترام می گذارم و با احترام سیاست می کنم” و از جو نائ که اظهارات اشتباهی کرد ، عذرخواهی کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *