واشنگتن سیم های خاردار را بالا می برد ، امنیت را قبل از روی کار آمدن بایدن افزایش می دهد | جهان

[ad_1]

نرده های خاردار بلند برای محافظت از پایتخت ساخته شده است.مقامات همچنین بازدارندگی هایی را برای کسانی که قصد دارند به حمله به پایتخت در 6 ژوئن ادامه دهند ، صادر کرده اند.

“همه باید با دقت گوش دهند: اگر کسی قصد دارد به اینجا بیاید یا با نیت بد به واشنگتن بیاید ، آن شخص باید فوراً به خانه خود برود. آنها نه در اینجا استقبال می شوند و نه در پایتخت ما استقبال می شوند. اگر آنها به اینجا بیایند و اقدام کنند ، ویرجینیا آماده است که پاسخ دهد. “، رالف نورثهام ، فرماندار ویرجینیا گفت.

بسیاری از هتل ها ، شرکت های هواپیمایی و سایر شرکت ها آماده هستند تا قبل از افتتاح بایدن ، که در 20 ژانویه برگزار می شود ، امنیت را افزایش دهند. مقامات از خشونت قبل و بعد از روی کار آمدن ترس داشتند.
واشنگتن سیم های خاردار را بالا می برد ، امنیت را قبل از روی کار آمدن بایدن افزایش می دهد - عکس 1

مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب کمالا هریس در تاریخ 20 ژانویه برگزار می شود.

شرکت هواپیمایی دلتا از مسافران فرودگاه های واشنگتن خواسته است که سلاح را بررسی کنند. برایان سسکی ، مدیر عامل شرکت در 14 ژانویه گفت ، Airbnb پس از همکاری با نیروی انتظامی محلی ، کلیه رزروها را در کلان شهر واشنگتن لغو کرده است.

برایان سسکی گفت: “ما فکر می کنیم اگر شهرداران و فرمانداران ایالت های اطراف مردم را به حضور تشویق نمی کنند ، چرا ما محل اسکان را فراهم می کنیم.”

برخی ایستگاه های مترو بسته می شوند و خطوط اتوبوس تا 21 ژانویه ساماندهی می شوند.

فقط واشنگتن نیست که هوشیاری را افزایش می دهد. مقامات هشدار داده اند كه اعتراضات زیادی در هر 50 ایالت برنامه ریزی شده است ، به ویژه آنهایی كه پرزیدنت ترامپ مانند پنسیلوانیا از دست داده است. در اوهایو ، فرماندار مایک دی واین در 14 ژانویه گفت که تالار شهر کلمبوس و ادارات دولتی از 17 ژانویه تا 20 ژانویه تعطیل خواهند بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *