“واواکی” ، تولد درام و تجربه شدید با گرسنگی وحشی!

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] “食 生 食 死 = در غذا زندگی می کند و در اثر غذا می میرد.” نمایشی بسیار سرگرم کننده که احساس گرسنگی اعضا را که در این آزمون شرکت نکرده اند احساس می کند سخت به نظر می رسد.

مسابقه حیات وحش لذت غذا خوردن و گرسنگی بین بهشت ​​و جهنم را ارائه می دهد و تولد یک مسابقه آشپزی وحشی را که قبلاً ندیده اید ، اعلام می کند.

از همه مهمتر ، پخش این روز توجه مخاطبان را با یانگ سه چان متمرکز کرد ، وی گوشت پاک سری را دزدید و به سلطان گوشت جنگ تبدیل شد.

اولین پخش همزمان همزمان از NQQ و MBN دوم ، “مسابقه وحشی وحشی” (از این پس “Wawaqui” نامیده می شود) ، با حضور 6 عضو لی سو گئون ، پارک سری ، یانگ سه چان ، لی جین -هو ، لی هی سونگ و باب گوپنام ، پنج حس زندگی وحشی آنها. همه راضی بودند و اولین پخش موفق با بررسی های مطلوب به پایان رسید.

“Wawaqui” ، نمایشی برای سرآشپزهای وحشی در عصر بکر ، که به طور داوطلبانه منزوی شده اند ، برای همه برندگان ، جایی که افراد راست غذا می خورند و گناهکار در یک کلبه فاخته گرسنه می ماند ، یک سرگرمی واقعی است.

کانال متنوع NQQ SkyTV و برنامه نویسی جامع MBN برای اولین بار تولید و پخش می شود.

در پخش آن روز اعضایی حضور داشتند که برای اولین بار در یک کلبه کوهی فاخته در هونگچون ، کانگو دو در سرمای شدید 15 درجه سانتیگراد دیدار کردند.

6 نفر ، از جمله لی سو گون ، هنرمندی که سالها در زمینه تنوع وحشی ، قهرمان ملی و شهبانوی گلف پارک سری ، امپراتور گلف ، یانگ سه چان و لی جین هو ، تازه وارد لی هه سونگ و “آموزش دیده است. دستیار غذایی وحشی »، که دارای یک دکمه طلایی است. یک جا جمع شده

قبل از اینکه با فاخته وارد کلبه شوید ، ابتدا چمدان اعضا بررسی می شود. با چک کردن کیف ، شخصیت های اعضا مشخص شد و لبخند زدند.

یانگ سه چان ، که یک رادیوی نیم سایز ، یک پد برنج فوری ، یک بسته شانه و شامپوی قهوه به همراه داشت ، حتی در یک تجربه وحشیانه شدید نمی توانست DNA خود را پنهان کند ، و لی جین هو یک بلوف پر از استخوان را بیان کرد دارای کیف توالت لوکس ، لوازم جانبی و میکروفون بلوتوث.

کیف سری پک ، ملکه پنتری (Queen of Pentry) ، ب differentعد دیگری داشت. همه آنها زبان خود را به مدت 5 شانه و همچنین آجیل و تنقلات بزرگ بیرون می آورند. باب گوپنام با بسته بندی لوازم هوای سرد که تیم تولید آماده نمی کردند ، قدرت متخصص وحشی را نشان داد.

لی هه سون ، که جوراب های شخصیت ها را برای زوج ها و شیرینی های مورد علاقه Se-Ri Park به همراه آورده بود ، با جذابیت شیرینی توانست قلب قهرمان ملی ، Se-ri را بدست آورد.

اعضایی که پس از بررسی کیسه با غذای شخصی توقیف شدند ، اولین آزمایش را برای مواد اولیه ناهار انجام دادند. موضوع اولین مسابقه “مسابقه مرموز وحشی” است. به عضوی که این نام را با دیدن عکسهای حیوانات و گیاهانی که در Gangwon-do دیده می شود ، دریافت کرد ، حق انتخاب مواد تشکیل دهنده آسمان داده شد.

پاسخ صحیح به سوال اول “گل صد تومانی” بود و یانگ سه چان برای بدست آوردن یک کاج وحشی پاسخ صحیح را دریافت کرد.

با این حال ، یانگ سه چان که مدتی با حسادت با اولین مشکل روبرو شد ، بعدا نتوانست مشکل را حل کند و در “آزمون مشارکت” حتی تنها ماده مغذی ، Songi ، توسط Pak Se-ri گرفته شد و به “گرسنه مرد “باعث خنده.

پس از پایان مسابقه ، در حالی که سایر اعضا ناهار را تهیه کرده و با استفاده از مواد بدست آمده در طی مسابقه از غذا فیلمبرداری کردند ، یانگ سه چان چاره ای جز گرفتن شکم گرسنه خود نداشت.

وی در مصاحبه ای گفت: “به دلیل اینکه نمایش های دیگر کمی به شما غذا می دهند؟ “چگونه می توان اینقدر سرد شد؟” او فوران کرد و اشتیاق خود را به مسابقه بعدی سوزاند.

بعد از ظهر ، اعضا شام را با برپایی چادر یا تهیه اجاق گاز در حالی که از زیبایی طبیعت لذت می بردند ، آماده کردند. تیم تولید اشتیاق اعضا برای پیروزی را برانگیخت و خوک های سیاه گرانبها را از جیریسان ، که صبح امروز به عنوان مواد غذایی برای شام صادر می شدند ، آشکار کرد.

به طور خاص ، یانگ سه چان ، که فقط سوپ ناآشنای پخته شده با مواد دور ریخته را می خورد ، با نوشیدن کیمچیت گوک طعم نمکی را تحریک می کند و می گوید: “من باید Donmahauk را مصرف کنم” و “من شکم گوشت خوک را دوست دارم”

مسابقه موسیقی “Cuckoo” ، که با مواد اولیه برای شام برگزار می شد ، یک بازی برای حدس زدن متن در یک قسمت خالی هنگام گوش دادن به آهنگ ارائه شده بود. در بازی عملی ، سه ری پاک جواب را تصحیح کرد و ابتدا 4 کیسه رامن دریافت کرد ، در حالی که اعضای یک تقابل آزمایشی را با بخشی از خوک سیاه انجام دادند که توسط یک نمایش تظاهرات جدا شده بود.

باز هم ، مثل آزمایش ناهار ، یانگ سه چان از بهترین مواد ، Donmahawk ، Samgyeopsal و Gull Meat بهره می برد.

یک درگیری شدید ادامه داشت و عملکرد یانگ سه چان فوق العاده بود. یانگ سه چان ، در مسابقه عصرانه ، به جایگاه 3 و “مشکل گمشده” پاسخ داد. او موفق شد با گرفتن گوشت سری پاک که سونگی ، تنها ماده خود را در مشکل بلعیدن خمیر برای ناهار زودتر ، انتقام بگیرد. دوباره ، سری ، که از زمان بازرسی از کیسه ، علائمی از یانگ سه چان و آنگ سوک شیمی را نشان داد ، با خشم واقعی خنده را برانگیخت و گفت: “آیا به اندازه کافی آسان هستی؟”

بعد از مسابقه عصرانه ، یانگ سه چان از یک پلوپز مشاوره گرفت و یک دونماوک بو داده درست کرد و گوشت را که آماده خوردن بود ، خورد. صدای سوپ از دونما هاوک و صدای گوشت جویدن یانگ سه چان باعث تحریک دهان می شود.

Pak Se-ri که به او “سری Yuk (肉)” نیز گفته می شود زیرا نمی تواند بدون گوشت زندگی کند ، به یانگ Se-chan حسادت می کرد ، اما انتهای آن را نشان داد و گفت: “چطور دوست داری گوشت من را بگیری ؟ “

از طرف دیگر ، لی هه سن ، که هیچ ماده ای برای شام پیدا نمی کرد ، با تعقیب یانگ سه چان ، با پیش بینی غذا ، پرنده کودک شد و باعث شوری شد. چهره زنده ی مرد گرسنه فاش شد که باعث خنده اش شد.

به این ترتیب ، “واواکی” با یک قانون ساده انجام می شود که در آن اعضا در این آزمایش شرکت می کنند ، با مواد به دست آمده از آزمایش غذا می پزند و غذا را می خورند.

به ویژه ، مبارزات ناامیدانه اعضایی که نمی خواستند در طبیعت گرسنه بمانند و لذت دیدن چهره باز اعضای که بعد از سرقت مواد حساسیت فوق العاده ای پیدا کردند ، خندیدند.

علاوه بر این ، حمام پخت و پز بدون MSG ساخته شده توسط اعضا با مواد طبیعی تهیه شده توسط Wawaqui در طبیعت و اتاق غذاخوری متمرکز بر مواد تشکیل دهنده ، پنج حس مانند بینایی ، شنوایی ، بویایی ، چشایی و لامسه را برآورده می کند.

علاوه بر این ، بهبود بصری ارائه شده توسط مادر طبیعت یک پاداش بود ، و تأثیری ایجاد کرد که باعث ناامیدی بینندگان در عصر دست نخورده شد و برای افزایش انتظارات از پخش های آینده کافی بود.

در همین حال ، Wawaqui شامل NQQ (KT skylife 510، KT olleh tv 0، SK Btv 99، LG U + tv 91، LG Hellovision 154، Delive 83، Btv cable 71) و MBN است. شما می توانید از طریق (# 16 ، # 18 / متفاوت بر اساس مناطق) ملاقات کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *