واکسن یانسن ظرف 2 هفته در ایالات متحده آمریکا تأیید می شود

[ad_1]

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار Song Won-ki = واکسن جدیدی علیه ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) ، ساخته شده توسط شرکت داروسازی جهانی Janssen (جانسون و جانسون) ، انتظار می رود برای استفاده اضطراری در ایالات متحده تأیید شود بعدی ماه

آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی بیماری های عفونی و آلرژی (NIAD) ، در تاریخ 22 (به وقت محلی) به NBC گفت: “طی دو هفته آینده یا حدود ، تجزیه و تحلیل داده ها (برای واکسن یانسن) تکمیل می شود و تصمیم گیری وی گفت: “این فرآیند مانند واکسن Pfizer طی خواهد شد.”

پیش از این ، سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تصویب اضطراری برای استفاده از واکسن های کرونا 19 را که توسط شرکت های دارویی Pfizer ، Bioentech آلمان و سایر شرکت های دارویی Modena تولید شده است ، صادر کرد. در حال حاضر ، دولت ایالات متحده یک پروژه گسترده برای واکسیناسیون این واکسن ها برای شهروندان خود است.

بر خلاف واکسن های Messenger Ribonucleic Acid (mRNA) Modena و Pfizer Corona 19 که برای توزیع و ذخیره سازی نیاز به یک محیط برودتی -20 درجه و -70 درجه سانتیگراد دارند ، واکسن جانسن یک واکسن ناقل ویروسی است که معمولاً در یخچال است. توزیع و ذخیره در دما امکان پذیر است.

به طور خاص ، شناخته شده است که واکسن یانسن می تواند مصونیت را فقط با یک واکسیناسیون بدست آورد ، برخلاف واکسن Modena / Pfizer ، که به هر شخص 2 واکسیناسیون نیاز دارد.

پور گفت: “ما قادر خواهیم بود تا آوریل سال جاری واکسن یانسن را با 100 میلیون دوز تهیه کنیم.”

از جمله ، رسانه های محلی گزارش دادند که واکسن کرونا 19 ، که به طور مشترک توسط دانشگاه آکسفورد انگلستان و شرکت دارویی AstraZeneca ساخته شده ، نیز انتظار می رود دیر یا زود برای استفاده در ایالات متحده تأیید شود. واکسن AstraZeneca نیز مانند ژانسن یک واکسن ناقل ویروسی است.

طبق گزارش World O Meter ، یک وب سایت بین المللی آماری ، در ایالات متحده آمریکا ، که خسارت تاج 19 شدیدترین در جهان است ، تاکنون 25،566،891 کرونا 19 مورد تأیید شده گزارش شده است که 42،76635 مورد مرگ گزارش شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *