وایکینگ ها از آقای ترامپ برای پیوستن به شورش کاپیتول حمایت می کنند | جهان

[ad_1]

وزارت دادگستری آمریكا اعلام كرد كه جیكوب آنتونی چانسلی پس از آنكه تصویر وی با شاخ پوشیده از كت چرم ، نقاشی روی صورت و نیزه در دست داشت ، به پلیس اعتراف كرد.

آقای چانسلی ، ملقب به جیک آنجلی ، روز سه شنبه با دفتر FBI در واشنگتن تماس گرفت و داوطلبانه با نیروی انتظامی صحبت کرد.

وزارت دادگستری آمریكا اعلام كرد: “به دنبال درخواست رئیس جمهور ترامپ برای آمدن همه میهن پرستان در 6 ژوئن 2121 ، آقای چانسلی اصرار دارد كه او با گروه دیگری از میهن پرستان از آریزونا است.”

جیکوب آنتونی چانسلی پس از ظهور تصویر وی در پایتخت در 6 ژوئن ، که در شبکه های اجتماعی شناخته شده است ، به پلیس اعتراف کرد.

آقای چانسلی به NBC گفت: “این واقعیت که ما می بینیم خائنان در دفاتر پنهان می شوند ، سر به زیر می گذارند ، ماسک بنزین به پا می کنند و در پناهگاه های زیرزمینی عقب می روند ، من این را یک پیروزی می دانم. “

آقای چانسلی با اتهامات فدرال روبرو است ، از جمله سو violent استفاده خشونت آمیز و بزهکاری در کپیتول

علاوه بر این ، مأموران فدرال آدام کریستین جانسون را دستگیر کردند ، که هنگام حمل نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، از او لبخند زده و تکان می داد. این مظنون 36 ساله اهل فلوریدا است ، با حکم بازداشت فدرال دستگیر شد و در حال حاضر ساعت 8 شب در شهرستان پینلاس بازداشت است.

معترضان و پلیس در پایتخت در 6 ژوئن درگیر شدند.

پس از آنکه FBI از مردم خواست تا در شناسایی علت این مشکل کمک کنند ، دیگران نیز به یورش به کاپیتول در شورش هایی که منجر به کشته شدن پنج نفر ، از جمله یک افسر پلیس شد ، متهم شده اند.
چندین نفر عکسهای ناآرامی های کاپیتول را در حسابهای اجتماعی خود منتشر کردند ، از جمله دریک ایوانز ، عضو مجلس ویرجینیای غربی ، که روز جمعه با ورود به کاپیتول به طور مستقیم پخش می شد.

این مرد بعداً دستگیر و متهم شد و استعفای خود را در 9 سپتامبر اعلام کرد.

مارک وارنر ، نماینده حزب دموکرات ، از اپراتورهای تلفن همراه خواست که محتوا و فراداده آشوبی را که هنگام تأیید پیروزی رئیس جمهور منتخب جو از سوی دو اتاق به وجود آمد ، حفظ کنند. بایدن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *