وزارت ادار عمومی و امنیت ستاد مرکزی مقابله با حوادث را آماده می کند تا برای برف سنگین در 3 تا 4 فوریه آماده شود

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت ادار عمومی و امنیت اعلام کرد از آنجا که در مناطق مرکزی از جمله پایتخت ، از عصر سوم تا طلوع چهارم برف زیادی پیش بینی می شود ، ستاد مرکزی مقابله با فاجعه و ایمنی مرحله 1 در ساعت 16:00 در سوم و کار اضطراری آغاز می شود.

وزارت ادار Public عمومی و امنیت صبح امروز با حضور وزارتخانه های مرکزی ذیربط و مقامات محلی ، یک جلسه اضطراری برای مقابله با اقدامات متقابل برگزار کرد ، زیرا یک هشدار شدید پیشگیرانه در سئول ، کلان شهر و گانگون یانگ سئو صادر شد.

در این جلسه ، بحث بر روی بازگشت سریع به خانه در ساعات کار ، افزایش حمل و نقل عمومی ، اقدامات برای برف و یخ در جاده های آسیب پذیر و اقدامات روابط عمومی مانند نامه های فاجعه بود.

به طور خاص ، در مورد کلانشهرها ، بارش برف از ساعت 18:00 شروع می شود و انتظار می رود که فردا بین ساعت 21:00 تا 03:00 صبح متمرکز شود ، بنابراین شهروندان را به بازگشت سریع به خانه و افزایش حمل و نقل عمومی هدایت می کند یا تنظیم فاصله اعزام در صورت لزوم.

علاوه بر این ، نصب و راه اندازی تجهیزات برف پاک کن و وسایل نقلیه در اطراف جاده های آسیب پذیر و پیش توزیع مواد پاک کننده برف در آماده سازی برای یخبندان تشویق می شود ، و کنترل سریع ترافیک برای مناطق با ازدحام مکرر یا خطر تصادفات فراهم می شود. و اطلاعات مربوط به شرکتهای ناوبری. از طریق رسانه های مختلف مانند گردنه کوه ، ورودی / خروجی بزرگراه ، جاده مرزی و غیره ، پخش فاجعه ، پیام فاجعه (CBS) و غیره تصمیم گرفته شد دستورالعمل های مربوط به نحوه انجام اقدامات عمومی مانند امنیت گسترش یابد.

سلام-گیم کیم ، رئیس بخش مدیریت ایمنی در برابر بلایای طبیعی در وزارت ادار عمومی و امنیت ، گفت: جلوگیری از زمان یخ زدگی در ساعات اولیه صبح و از طریق پیام های متنی و انتقال فاجعه ، شرایط آب و هوایی و دستورالعمل های اقدام عمومی مهم است که سریع آنها را فراهم کنید. “او پرسید ،” مردم نیز قبل از بارش شدید برف امروز به سرعت به خانه برمی گردند و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.