وزارت خارجه آمریکا ناگهان پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ را اعلام کرد جهان

[ad_1]

آغاز این اصطلاح هنوز حاوی اطلاعاتی در 20 ژانویه 2017 است – روزی که رئیس جمهور ترامپ سوگند یاد کرد. در آن زمان ، اما پیوند ارائه سخنرانی رئیس جمهور دونالد ترامپ در وب سایت وزارت امور خارجه در دسترس نبود.
وزارت امور خارجه ناگهان اعلام کرد که دوره ریاست جمهوری ترامپ به پایان رسیده است - عکس 1

وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا ناگهان خبر از پایان دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا داد.

صفحه صفحات وب را بگیرید

نه کاخ سفید و نه وزارت امور خارجه در مورد این پیشرفت بازخورد ندارند. در همین حال ، برخی گزارش ها مبنی بر درخواست مایک پمپئو ، وزیر امور خارجه آمریکا برای تحقیق در این زمینه گزارش شده است.
در حقیقت ، دوره رئیس جمهور ترامپ تمام نشده است. وی تا ظهر 20 ژانویه ، زمانی که رئیس جمهور منتخب جو بایدن سوگند یاد می کند ، در این سمت باقی خواهد ماند.
سردرگمی در وب سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده در حالی رخ داد که مجلس نمایندگان برای شتاب بخشیدن به روند استیضاح رئیس جمهور ترامپ برای “تحریک شورش در کاپیتول” در 6 ژوئن هنگامی که دو مجلس کنگره برای تأیید دیدار کردند ، عجله داشت. پیروزی بایدن در انتخابات در تاریخ 3.11.
وزارت امور خارجه ناگهان اعلام کرد که دوره ریاست جمهوری ترامپ پایان یافته است - عکس 2

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، استیضاح رئیس جمهور ترامپ را ادامه می دهد.

مجلس نمایندگان نانسی پلوسی “اولتیماتومی” صادر کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس را مجبور کرد ظرف 25 ساعت یک اصلاحیه 25 ساعته را با هدف برکناری رئیس جمهور ترامپ فعال کند.
اگر مایک پنس اعدام نکند و رئیس جمهور ترامپ استعفا ندهد ، دموکرات ها روند استیضاح علیه صاحب فعلی کاخ سفید را طی این هفته آغاز می کنند. به گفته ناظران ، خانم پلوسی خواستار استیضاح ترامپ شده است تا رهبر ایالات متحده نتواند بار دیگر برای کاخ سفید نامزد شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *