وزارت دادگستری ، اقدامات اضافی عزیمت برای 7 خارجی که قرنطینه را نقض کردند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت دادگستری ’20 .11.11. 21 ’21 .2.2. پس از ورود به کشور برای مدت زمان معینی ، 21 خارجی پیدا شد که با نقض اقدامات قرنطینه ای از مقامات قرنطینه و دستور محدود کردن دامنه فعالیت های وزیر دادگستری ، که 7 نفر با قصد و اهمیت بالا (4 نفر در قرنطینه یک مرکز ، 3 نفر در انزوا) کشور مجبور شد (2 نفر اخراج اجباری ، 5 نفر کشور را ترک کنند) ، و 14 نفر به دلیل نقض دستور محدود کردن دامنه جریمه شدند فعالیتها

’20 در مقایسه با اجرای اولیه دستور محدود کردن دامنه فعالیتها ، تعداد خارجیانی كه به دلیل ترك منطقه قرنطینه برای خود و یا تسهیلات مجازات شده اند ، كاهش یافته است ، اما هنوز هم خارجیانی وجود دارند كه به دلیل عمدی یا مستمر قانون را نقض می كنند مدیریت مورد نیاز است.

آقای B اندونزیایی گفت ’20. 12.17. اگرچه وی هنگام ورود به کره به عنوان عضو خدمه (C-3) مجبور شد با دریافت “اعلان محدودیت دسترسی به تأسیسات و محدوده فعالیت ها” به تاسیسات قرنطینه تعیین شده وارد شود.

آنها به محض ورود به کشور ، بلیط مخفی قرنطینه را برای فرار پنهان کردند ، توالت فرودگاه را تغییر دادند ، گروه را ترک کردند و با تاکسی به منطقه نزدیک داژئون رفتند. به عنوان شخصی که توسط پلیس دستگیر و به اداره مهاجرت / امور خارجه تحویل داده شد

در شرایطی که شیوع بیماریهای عفونی جدی است ، چنین انحرافی به سلامت عمومی ، منافع عمومی و ایمنی جمهوری کره آسیب می زند و با توجه به آگاهی و جدی بودن تخلف ، میزان عزیمت (اخراج اجباری) و جریمه نقدی .

آقای P ، لائوس ، یک مدرک عمومی کوتاه مدت (C-3) در دهه 20 دارد. 11.20. گرچه از آگاهی از محدودیت دامنه فعالیتها و غیره به دلیل خروج بدون قرنطینه از قرنطینه آگاه بود.

در حین انزوای خود 28/11/18. این مورد این است که پس از خروج از قرنطینه بدون اجازه کار در اتاق کارائوکه در منطقه دیگر گرفتار شده و 4 روز در جای دیگر اقامت داشته اید.

در صورت جابجایی تصادفی محل قرنطینه به متل مجاور پس از دریافت درخواست تخلیه از صاحب خانه در دوره قرنطینه ، بازدید موقت از فروشگاه مجاور به دلیل کمبود مواد بهداشتی یا غذا یا مراجعه به داروخانه به بخاطر سوi هاضمه دارو بخرید. در صورت خطرات ناچیز اجتماعی به دلیل سهل انگاری ساده ، مجازاتی در نظر گرفته شده و اخطار سختگیرانه داده می شود (اجازه اقامت).

’20 4. بعد از 1. (چهارشنبه) 21. 2. تا 2. (سه شنبه) ، اگر وضعیت اقدامات خروج از زندان های قرنطینه توسط وزارت دادگستری را بررسی کنید ، پس از ورود به کشور: ① 26 خارجی که از قرنطینه خارج شده اند یا از ورود به مرکز خودداری کرده اند (11 اخراج اجباری ، 15 دستور عزیمت) 42 نفر به دلیل نقض انزوای شخصی (1 بازداشت ، 19 اخراج اجباری ، 22 دستور تبعید) 42 نفر خارجی اخراج شده اند ، در مجموع 68 نفر و سایر خارجی ها به دلیل عدم رضایت به کشورشان بازگردانده شدند. در روش ویژه مهاجرت فرودگاه یا فقط 81 قرنطینه کنید.

وزارت دادگستری به شدت به اقدامات غیرقانونی بیگانگان كه با دخالت عمدی یا سو mal نیت در فعالیت های قرنطینه ملی به زندگی و ایمنی مردم آسیب می رساند ، پاسخ خواهد داد و به دنبال اقدامات بی پروا توسط بیگانگان ، از هرگونه درب قرنطینه جلوگیری خواهد كرد.

علاوه بر این ، وزارت دادگستری به بازرسی از عناصر آسیب پذیر قرنطینه در گروه بیگانگان در دوره قرنطینه ویژه سال نو قمری ، همراه با فعالیت های راهنمایی که بیگانگان را ملزم به رعایت دستورالعمل های قرنطینه می کنند و از سفر خودداری می کنند ، ادامه خواهد داد.)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *