وزارت دادگستری “دفتر عالی صندوق کمک به خسارات و اجرای طرح حمایت اقتصادی” را اعطا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت دادگستری دفتر تعالی را در استفاده از حق جبران خسارت برای جرم و حمایت اقتصادی در سال 2020 در 2 فوریه (سه شنبه) 2021 انتخاب و پاداش داد.

وزارت دادگستری مطابق قانون حمایت از قربانیان جرم ، تخفیف جرم ، معالجه پزشکی ، هزینه های زندگی ، هزینه های مدرسه و مراسم خاکسپاری قربانیان جرم را فراهم می کند.

در صورت كمك مالي به قربانيان ، دولت از حق بازيابي مجرمان استفاده كرده و به دنبال بازپس گيري وجوه است. پول پس گرفته شده مجدداً برای محافظت و حمایت از قربانیان جرم استفاده می شود.

برای ارتقا the استفاده از حق جبران خسارت مرتکبین ، وزارت دادگستری کار هر دادستانی را بازرسی می کند و سالانه یک بار دادستان را با نتایج عالی پاداش می دهد.

از مارس 2016 ، حق هر دادستانی برای بازپرداخت مبلغ تعیین شده است و جوایز هر سال به چهار گروه تقسیم می شوند. دفاتر برای هر گروه.

وزارت دادگستری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اجرای پروژه را به طور قابل توجهی بهبود بخشید.

وزارت دادگستری برای بهبود اجرای پروژه تلاش کرده است ، مانند بررسی دفترچه راهنمای صندوق نجات و دستورالعمل های طراحی در سال 2020 ، و هر دادستانی متمرکز بر دادستانی عالی همچنین به طور فعال وظایفی مانند اجرای اجرای طرح را اجرا می کند ، به طور قابل توجهی اجرای طراحی را نسبت به سال قبل بهبود می بخشد.

در آینده ، وزارت دادگستری تلاش خواهد کرد تا با استفاده فعالانه از حق جبران خسارت به عاملان ، صندوق حمایت از قربانیان جرم را فراهم کند و از بیشتر قربانیان جرم حمایت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *