وزارت زراعت و غذا جلسه ای را برای بررسی تقاضا و عرضه محصولات جدید تشکیل داد

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی “جلسه تأیید تأمین و تقاضای لوازم مقدس (میوه ، گوشت گاو کره ای و غیره) با سازمان های عرضه و تقاضا” را در Nonghyup Hanaro Mart واقع در Seocho-gu ، سئول برگزار کرد. روز اول دوره تحویل طولانی (1.28. 10 2.10.).

این جونگ کیم ، معاون وزیر کشاورزی و غذا ، که ریاست جلسه را بر عهده داشت ، وضعیت آماده سازی برای گسترش عرضه محصولات مقدس ، از جمله تأمین مقادیر توافق شده برای کشت ، و چشم اندازهای عرضه و تقاضای آینده را بررسی کرد.

علاوه بر این ، پیشرفت نمایشگاه ملی ویژه “بیایید در کره به کشاورزی بپردازیم (1.28. 10 2.10)” و نتایج فروش محصولات کشاورزی و دریایی و محصولات کشاورزی و شیلاتی فرآوری شده با توجه به افزایش ارزش مجاز هدایا طبق قانون منع درخواست نیز بررسی شد.

وزارت کشاورزی و غذا گفت نگرانی هایی وجود دارد که ممکن است تقاضا برای کالاهای جدید و هدایا به دلیل انقباض اقتصادی و مانع حرکت به دلیل طولانی شدن کرونا 19 کاهش یابد. بیایید کشاورزی در کره انجام دهیم! رویدادهای ویژه سال نو میلادی تبلیغ می شود.

علاوه بر این ، برای کمک به مصرف کنندگان در کاهش بار آماده سازی برای تعطیلات ، اطلاعات مقایسه قیمت و رویدادهای خرده فروشی از طریق اطلاعات خرید قابل دسترس و اطلاعات مفید مانند تخفیف های آفلاین ، مانند خرید عمومی در خانه ، قیمت خرید مجموعه هدیه کالاهای مقدس و اطلاعات در مورد بازارهای اطراف هر از گاهی از طریق کانال های مختلف مانند صفحه اصلی ، SNS و پخش ارائه می شود.

معاون دستیار وزیر امور خارجه کیم جونگ اون به شنیدن درک تورم مصرف کنندگان در اماکن تخفیف یافته و سایر مکانهای مقدس پرداخت و گفت: “ما برای جلوگیری از رفتارهای غیرقانونی گسترش سلاح های هسته ای که از فضای جشن سال نو بهره مند شده است ، فعالیت های بازرسی را افزایش می دهیم ، و به طور منظم نظارت بر عرضه و تقاضای کالاهای مقدس و روند قیمت ها. “من سعی می کنم اطمینان حاصل کنم که مصرف کنندگان رنج دیده می توانند تعطیلات خوشی داشته باشند”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *