وزارت غذا و داروی کره از واردات 260،000 دستگاه پزشکی غیرقانونی به کره جلوگیری می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت ایمنی غذا و دارو و سرویس گمرک کره سال گذشته اعلام کردند که آنها 258 هزار و 414 مورد کالای غیرقانونی مانند تجهیزات پزشکی غیرمجاز را کشف کردند که با بازرسی مشترک در مرحله ترخیص کالا از گمرک تأمین نشده بود.

عمده چیزهایی که پیدا شد ، پنس پزشکی ، سوزن مشت و سوزن و دماسنج برای بار عمومی و استتوسکوپ ، پنس پزشکی و دماسنج برای محموله سریع بود.
دماسنجهایی که به دلیل تکثیر کرونا 19 تقاضای آنها افزایش یافته است ، به عنوان یک محصول برتر برتر ظاهر شده اند.

در سال بیستم ، با گسترش بازرسی های مشترک از محموله های اکسپرس با سهم بالایی از واردات شخصی به کالاهای عمومی که عمدتا توسط شرکت ها وارد می شود ، تعداد افشای اطلاعات در مقایسه با سال نوزدهم مالی به طور قابل توجهی افزایش یافت ، اما میزان افشا کاهش یافت.

اعتقاد بر این است که دلیل کاهش میزان تشخیص این است که شرکت ها یا افرادی که در سال 2019 گرفتار شده اند دوباره کشف نشده اند و روش های واردات دستگاه های پزشکی به طور دقیق شناسایی شده است ، همچنین صنعت مربوطه و آگاهی عمومی از آن در مورد خطرات تقاضای مستقیم در خارج از کشور افزایش یافت.

برای مرجع ، واردات دستگاه های پزشکی خارجی فقط پس از گرفتن مجوز از وزارت غذا و دارو امکان پذیر است ، به جز devices دستگاه های پزشکی خود استفاده شده که با تشخیص تشخیص داده شده اند ، devices دستگاه های پزشکی مانند نمونه آزمایش ، کمک تحقیقاتی و غیره امکانش وجود دارد.

وزارت ایمنی غذا و دارو و سرویس گمرک کره از سپتامبر 2018 بازرسی های مشترکی را در گمرک اینچئون (فرودگاه) انجام داده اند تا از سلامت عمومی در برابر عوارض جانبی و آسیب های ناشی از استفاده از تجهیزات پزشکی غیر مجاز که ایمن نیستند ، محافظت کنند. که جلوی واردات را می گیرد و سعی در جلوگیری از خسارت به مصرف کنندگان منفرد ناشی از خرید مستقیم در خارج از کشور دارد.

علاوه بر این ، وزیر غذا و دارو گفت: اگر دستگاه های پزشکی را مستقیماً از خارج خریداری کنید ، نمی توانید از آسیب جسمی و روحی ناشی از دستگاه های پزشکی اثبات نشده محافظت قانونی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *