وزش باد شدید و طوفان های کلاس طوفان ، برف شدید و هوای سرد از 28 تا 29 ژانویه پیش بینی می شود

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت ادار Public عمومی و امنیت بعد از ظهر 27 بیست و هفتم بعد از ظهر ، با شرکت وزراتخانه های مرکزی و شهرها و استان ها ، یک نشست ضد اضطراری فوق العاده برگزار کرد ، زیرا کشور بسیار قوی می وزد و انتظار می رود برف زیادی در بعضی مناطق

طبق اعلام اداره هواشناسی کره ، در 28 و 29 ام در سراسر کشور وزش باد شدید با کلاس توفان با حداکثر سرعت لحظه ای باد 90 کیلومتر در ساعت یا بالاتر پیش بینی می شود و در همه دریاها هشدار طوفان صادر می شود. تا 10 متر یا بیشتر در دریا.

علاوه بر این ، برف یا باران از 28th در سراسر کشور پیش بینی می شود ، و شکل برف و باران به دلیل تغییرات دما نامشخص است ، اما در بسیاری از موارد انتظار می رود که در قسمت مرکزی تا 10 تا 15 سانتی متر برف جمع شود در داخل و منطقه جئولا.

علاوه بر این ، دما از بعد از ظهر 28 به شدت افت می کند و انتظار می رود تا صبح 30 بسیار سرد باشد.

در این جلسه برای آماده شدن برای وزش باد شدید و طوفان ، در مورد جزئیات مربوط به مدیریت ایمنی تأسیسات در فضای باز ، قایق های ماهیگیری و شناورها و اقدامات در برابر برف سنگین و امواج سرد بحث شد.

به طور خاص ، اجرای جامع اقدامات پیشگیری از عود در راستای پیش بینی شدید باد در شرایط ناگوار بحث و گفتگو در مورد افراد مفقود شده در دریاچه Daeyang ، که در 23 ژانویه در ساحل جزیره Geoje غرق شد ، هنوز ادامه دارد .

ما به وزارت امور دریایی و شیلات و گارد ساحلی دستور داده ایم که از قایقرانی جلوگیری و کنترل کند ، و به ویژه ما به وضعیت گفته ایم که ترس از طوفان های شدید حتی در دریاهای دور وجود دارد ، و ما کشتی های تخلیه شده را در دریای دور تخلیه می کنیم به موقع

علاوه بر این ، در برابر گسترش اخیر کرونا 19 ، اقدامات امنیتی مانند تعمیر و تخریب تاسیسات مربوطه مانند مراکز بازرسی موقت که به صورت چادر در فضای باز ایجاد شده اند ، در حال تقویت هستند. این می تواند افزایش یابد به طوری که در هنگام وقوع وزش باد شدید ، کنترل یا تاخیر به شدت مطابق با استانداردهای تاسیسات کنترل می شود.

علاوه بر این ، تقویت فعالیت های نظارت بر تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز ، سایت های ساخت و ساز باز ، تاسیسات کشاورزی ، آب و دام مانند خانه های وینیل و القا of تخلیه قایق ها و شناورهای ماهیگیری افزایش یافته است.

علاوه بر این ، از آنجا که برف می تواند در ساعات اوج باریدن سقوط کند ، ما در حال بحث در مورد اقدامات سنگین برف مانند قبل از پاشش مواد برف روبی ، استفاده از حمل و نقل عمومی و افزایش حمل و نقل عمومی و حمایت از بلایا به عنوان کارگران پشتیبانی زندگی برای گروه های آسیب پذیر مانند افراد مسن ساکن در خود و مردم محلی به دلیل موج سرما. تصمیم گرفته شد اقدامات حفاظتی نزدیک مانند بررسی ایمنی و مراجعه به پرستاران انجام شود.

سلام-گیم کیم ، رئیس بخش مدیریت ایمنی در برابر بلایای طبیعی در وزارت ادار عمومی و امنیت ، گفت که از فردا شرایط پیچیده و غیرمعمول مانند وزش باد شدید طوفان ، طوفان در همه دریاها ، بارش شدید برف و امواج سرد در مناطق آسیب پذیر ساعتها انتظار می رود. آنها خواستار آموزشهای عمیق در هر منطقه مانند اقدامات ایمنی ، كنترل عزیمت كشتی ها ، تخلیه قبل از كشتی های صیادی ، پاشش قبل از مواد برف روبی برای جاده ها و پل های طولانی و تأخیر و كنترل شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *