وزیر اتحاد لی یانگ ، نماینده سابق ایالات متحده در انرژی هسته ای کره شمالی با کنفرانس ویدیویی رابرت گالوچی

[ad_1]

[세계연합신문 박행주 기자] وزیر اتحاد لی یونگ اعلام کرد که صبح 5 فوریه یک کنفرانس ویدیویی با نماینده سابق آمریکا رابرت گالوچی داشته است.

این جلسه برای شنیدن تجربه و خرد رابرت گالوچی فرستاده هسته ای کره شمالی پیشین ، که در زمان دولت کلینتون توافق ژنو را رهبری می کرد ، و نتایج آن برای خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره و برنامه صلح بود.

گالوچی فرستاده ویژه سابق بر لزوم اتخاذ رویکرد جدی و تخصصی در موضوع هسته ای کره شمالی از طریق مشاوره دقیق بین دو کشور تأکید کرد و RC و ایالات متحده باید اقدامات مختلف از جمله اقدامات هسته ای سازی مرحله ای و اقدامات مربوطه در کره شمالی را بررسی کنند. گفتگوهای هسته ای من اشاره کردم که وجود دارد

وزیر لی از مشاوره و مشاوره فرستاده پیشین گالوچی قدردانی کرد و گفت که ایالات متحده باید مستقیماً بایستد ، به طور جدی درباره تجربیات گذشته بیندیشد و راه حلی برای مسئله شبه جزیره کره در نظر بگیرد.

دو طرف توافق کردند که برای بهبود قابل توجه خلع سلاح هسته ای در شبه جزیره کره و حل و فصل صلح پایدار ، باید همکاری نزدیک بین RC و ایالات متحده ایجاد شود و تصمیم گرفتند که در آینده ارتباط برقرار کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.