وزیر جدید دادگستری ، وزیر محیط زیست و مراسم انتصاب وزیر پیشکسوتان ملی

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] روز بیست و نهم ، به دنبال مراسم انتصاب وزیر دادگستری ، وزیر محیط زیست و وزیر جانبازان ملی ، گفتگو متفاوت بود. رئیس جمهور مون جائه این اولین درخواست را مطرح نکرد ، اما به سه وزیر (سطح) دستور داد ابتدا احساسات و آرزوهای خود را به ما بگویید.

وزیر دادگستری پارک بیوم گی از مقام انتصابی تشکر کرد و گفت: “ما پیشنهاد بهبود سیستم را با توجه به اصلاح دادسرا به خوبی سازماندهی کرده ایم و تعریف تعقیب فقط” انصاف “نیست بلکه” انصاف “همزیستی است “که توسط زندانیان یا اعضا قابل قبول است. من فرهنگ را بهبود خواهم بخشید.” با این حال ، وزیر پارک افزود: “ما قبل از متقاعد كردن دادستان ها ، به دنبال تفاهم و مشاركت از طریق ارتباط مستقیم خواهیم بود.”

وزیر پارک در اولین روز تحلیف خود فاش کرد که او ابتدا به بازداشتگاه شرقی بوده است.

وزیر محیط زیست هان جئونگ آه قول داد: “همه چیز ، از آماده سازی برای سناریوی کربن خنثی تا سال 2050 ، که یک کار جهانی است ، تا کارهای بحث برانگیزی که نمی توان آنها را یافت ، کار ساده ای نیست ، اما ما با زور به جلو خواهیم رفت.”

وزیر هان نتایج مذاکرات دوجانبه با نماینده آب و هوا در روز 27 ژانویه را به درخواست آمریکا توضیح داد و گفت: “ایالات متحده از نظر کره بسیار ارزشمند است.” وی در آن زمان گفت: “دولت بایدن همچنین قادر است خنثی بودن کربن را با سرعتی که تصور آن دشوار است ، ارتقا دهد” و “من کارهایی را که با توجه به همبستگی جهانی به ما سپرده شده اند ، صادقانه انجام خواهم داد.” وزیر هان همچنین گفت ، “من مرکز ثقل را از دست نخواهم داد ، اما از انعطاف پذیری به عنوان زره پوش استفاده می کنم و به دنبال همکاری هر وزارتخانه ای خواهم بود.”

هوانگ کی چول ، افسر ملی امور سربازان کهنه سرباز گفت: “از اینکه به من یک مقام افتخاری دادید متشکرم. رئیس جمهور بسیار مراقب کارهای این جانباز بود و این یک موفقیت بزرگ بود. “

روز گذشته ، وزارت پیشکسوتان و وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات مراسمی را برای تحویل پروتزهای هوشمند برای لیاقت ملی برگزار کردند.

هوانگ گفت: پس از بازدید رئیس جمهور از مرکز پلیس نظامی سنگی در بیمارستان جانبازان در ژوئن 2017 و پس از گفتن حمایت دولتی ، ما توانستیم یک دستگاه پروتز با فن آوری مدرن بسازیم. هوانگ گفت: “جمهوری کره به عنوان یک کشور درجه یک برای جانبازان در حال تولد مجدد است.”

رئیس جمهور مون جائه این پس از شنیدن سخنان وزرای جدید (سطوح) آنها را تشویق کرد و گفت: “امیدوارم هر سه شما به آرزوهای خود برسید” ، وی یکی یکی اصرار کرد ، به شرح زیر.

“وزارت دادگستری به دلیل اصلاح دادستانی ، در سیستم تحقیقات دستخوش تغییراتی شده است و تلاش برای اطمینان از اینکه مردم از این تغییر احساس ناراحتی نمی کنند ، مهم است. تغییرات در سیستم تحقیقات نباید به ظرفیت کلی ایالت برای تحقیق بپردازد. همکاری بین نهادهای تحقیقاتی برای این منظور مهم است. نیاز به تقویت قابل توجه ظرفیت ارزیابی کارمندان ارشد دولت ، از جمله آژانس های هوایی وجود دارد.

اصلاح نهادهای دولتی تمام نشده است. فقط یک قدم مهم بردارید. ما باید به پیشرفت خود ادامه دهیم. در این روند ، لطفاً اعضای دادستانی را همدرد کرده و آنها را از عوامل فعال اصلاحات بدانید. ما مشتاقانه منتظر دیدن نتایج افراد هستیم.

وزیر پارک موظف به اصلاح دادستانی به عنوان دبیر امور مدنی 2 دولت مشارکتی بود. به نظر می رسد این یک کار سرنوشت ساز است ، زیرا من تمام زندگی خود در مورد اصلاح تعقیب قضایی صحبت می کردم. من معتقدم که شما با عزمی راسخ خوب عمل خواهید کرد. “

“دوره سبز جدید وزارت محیط زیست و خنثی سازی کربن تا سال 2050 وظایفی میان مدت و بلند مدت است. دولت ما باید یک شروع محکم و پایه ای محکم داشته باشد. باید سناریوی مشخص و نقشه راه را پر کنیم. لطفا خوب آماده کنید

وزیر خان از زمان ریاست کمیته دائمی شورای ملی مهارتهای هماهنگی بسیار خوبی از خود نشان داده است ، بنابراین معتقد است که مسائل درگیری را به خوبی حل خواهد کرد. وی در هنگام استماع نظرات بسیار خوبی دریافت کرد و ما هیجان زده هستیم. “

“سرویس جانبازان فقط با تبدیل شدن به رئیس ستاد جدید ، که به عنوان تنها قهرمان و سرباز عدن شناخته می شود ، وضعیت خود را تمدید می کند. مسائل جانبازان یک حوزه سیاسی بسیار مهم است که اساس دولت را تشکیل می دهد. این منبع وطن دوستی است. اگر خودم را وقف کشور کنم ، باید یک سیستم جبران خسارت داشته باشم تا بتوانم باور کنم که دولت مسئول است.

گرچه سربازان وطن پر از وطن پرستی هستند ، اما سه زمینه وجود دارد: استقلال ، میهن پرستی و دموکراسی. لطفا سه حوزه را متعادل کنید. با بزرگتر شدن جانبازان ، لطفاً نحوه پرورش آنها را بشناسید و رفاه حال جانبازان باید از رفاه عمومی بالاتر باشد. به عنوان مثال ، اگر کمک هزینه در دولت کره افزایش یافته بود اما سهم کل رفاه کاهش یافته بود و تغییری ایجاد نشده بود ، این افزایش ارزش آن را نداشت. اجازه دهید افزایش حقوق ایثارگران ، رفاه عمومی را افزایش دهد. من انتظارات زیادی دارم “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.