وزیر کانگ کیونگ هوا ، میکتا[MIKTA] رئیس هجدهمین نشست وزرای خارجه

[ad_1]

[세계연합신문 박행주 기자] وزیر کانگ کیونگ هوا در سوم در ساعت 14:00 (به وقت سئول) گفت: “هجدهمین میکتا

[MIKTA]

جلسه وزرای خارجه “با هدایت یک ویدئو برگزار شد.

این جلسه فعالیت های ریاست جمهوری کره را که از فوریه سال گذشته در حال انجام است ، به پایان می رساند و کشورهای عضو نتایج کار خود را در سال گذشته بررسی کرده و رهنمودهای آینده را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

شرکت کنندگان در کنفرانس این واقعیت را تحسین کردند که پنج کشور میکتا بارها و بارها پیام های همبستگی و همکاری بین المللی تحت رهبری کره ، افزایش وضعیت و نقش شورا و تصدی ریاست جمهوری از کره به استرالیا ، با وجود شرایط دشوار COVID-19 پاندمی. سپس تصمیم بر این شد که موتور توسعه میکتا از طریق همکاری نزدیک بین کشورهای عضو ادامه یابد.

وزیر کانگ ، به عنوان رئیس سال های 21-2020 ، وضعیت بدن مشورتی را از طریق اولین اظهارات نماینده در اجلاس میکتا در تاریخ رهبر کره در جریان اجلاس به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد سازمان ملل ، ارتقا داد. . با گسترش زمینه های همکاری با راه اندازی کانال های مشاوره برای هر منطقه ، مشخص شد که رویدادهای سالانه مانند نشست روسای مجلس شورای ملی ، نشست وزرای خارجه و اجلاس مدیریت ارشد بدون مشکل برگزار می شود.

از طرف دیگر ، طرف استرالیایی اعلام كرد كه به عنوان رئیس جمهور بعدی ، استرالیا دستاوردهای ریاست جمهوری كره را به دست خواهد گرفت و فعالیتهای میكتا را با تمركز بر پاسخ و بهبود وضعیت تاج 19 ، برابری جنسیتی و آب و هوا و محیط زیست هدایت خواهد كرد.

شرکت کنندگان در این کنفرانس یک ارزیابی مشترک داشتند که کره دارای موقعیتی پیشرو برای ارتقا further بیشتر وضعیت میکتا و گسترش چشمگیر اساس همکاری از طریق نمایندگی های درجه یک در صحنه بین المللی است. حتی پس از تصدی ریاست جمهوری ، توسعه دهندگان میکتا ارتباط تنگاتنگی بین کشورهای عضو برقرار می کنند. ما در مورد ادامه دیدگاه مشترک داشتیم.

انگیزه این نشست کشورهای عضو ضمن تقویت چند جانبه گرایی ، بهداشت و امنیت ، همکاری در زمینه توسعه ، آب و هوا / محیط زیست ، حقوق بشر ، تجارت اقتصادی ، صلح و امنیت و غیره میکتا آمادگی خود را برای کمک به مسائل مختلف بین المللی تأیید کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *