وزیر کانگ کیونگ-هوا رهنمودهایی برای همکاری بین المللی برای بهبود اقتصادی و آینده ای پایدار و فراگیر پس از کرونا 19 ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] وزیر کانگ کیونگ هوا در 29 ژانویه از ساعت 20:00 تا 20:45 (به وقت کره) در یک نشست “مجمع هفتگی سطح بالا درباره برنامه داووس” در مجمع جهانی اقتصاد (WEF) شرکت کرد.

وزیر کانگ تأکید کرد که برای غلبه بر جامعه بین المللی بر بحران کرونا 19 ، پاسخ به تغییرات آب و هوایی و پرداختن به موضوعات فعلی مانند دستیابی به اهداف توسعه پایدار ، همکاری های چند جانبه بر اساس ارزش همبستگی و همکاری باید تقویت شود.

به ویژه ، لازم است از ملی گرایی واکسن هایی که در سال های اخیر در چندین کشور مشاهده شده اجتناب شود ، تلاش های چند جانبه برای حمایت از توزیع جهانی و عادلانه واکسن ها و درمان ها انجام شود و از نقش امکانات COVAX در توزیع واکسن ها قدردانی شود. در پاسخ ، وی تأكید كرد كه باید از این سازوكار به طور مداوم استفاده شود.

وی همچنین توضیح داد که همکاری های چند جانبه باید در واکنش به بحران آب و هوا تعمیق یابد و کره قصد دارد از طریق اجلاس P4G در ماه مه به طور فعال از پاسخ به تغییرات آب و هوا و دستیابی به اهداف توسعه پایدار پشتیبانی کند.

برای پرداختن به موضوعات بین المللی فعلی ، △ تقویت سیستم بهداشت بین الملل متمرکز بر سازمان تجارت جهانی (WHO) ، respond پاسخ فعالانه به اخبار جعلی ، △ افزایش مشارکت ذینفعان خصوصی و △ بازگرداندن چند جانبه گرایی به عنوان برنامه.

شرکت کنندگان همچنین در مورد سایر موضوعات مهم بین المللی ، مانند افزایش انتشار واکسن COVID-19 ، تقویت همکاری های ایالات متحده و چین ، بهبود تجارت در آسیا و هماهنگی اولویت های سیاست داخلی و خارجی بحث کردند.

برای دستیابی به چند جانبه گرایی واکسن ، رهبران جامعه بین المللی گرد هم آمدند تا استراتژی جهانی واکسن را ایجاد کنند و در مورد لزوم حمایت از حمایت های نهادی مانند حمایت مالی از کشورهای در حال توسعه ، گسترش زیرساخت ها و مقررات بهداشتی اتفاق نظر نشان دادند.

روابط ایالات متحده و چین اخیراً روابط متناقضی را نشان داده است ، اما با توجه به این واقعیت که وابستگی متقابل بسیار زیاد است ، با نیاز به غلبه بر یک بحران مشترک و روابط پیچیده اقتصادی ، شناسایی فعالانه زمینه های سود متقابل و همکاری لازم است. وی بر لزوم تأکید کرد.

مشارکت وزیر کانگ در اجلاس WEF با سخنرانی ویژه ای در مجمع جهانی اقتصاد 2021 توسط رئیس جمهور مون جائه این در تاریخ 27 ژانویه ، ضمن ارتقا تجربه و سیاست های کره در پاسخ به بحران کرونا ، انجام شد. اقتصاد جهانی ، ضمن ارتقا همبستگی و همکاری. بر این اساس ، تخمین زده می شود که با بحث در مورد راه های همکاری با کشورهای مختلف آسیایی ، به طور فعال در تقویت همکاری های چند جانبه بین المللی مشارکت داشته باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.